Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość spostrzegawczy obserwator
"dr_no Nawiązując do wypowiedzi koteczki: u ilu kobiet widzianych w normalnych okolicznościach (sklepy, komunikacja publiczna itp.) widzieliscie/łyście, że mają na sobie pończochy?" Sporo, zwykle samonośne noszą. Mam "nosa" do kobiet w pończochach i wiem, które obserwować. Czasem na materiale spódnicy odbija się wzór koronkowej manszety, częściej widać manszetę w rozcięciu spódnicy, tylko raz widziałem młodą, niedoświadczoną dziewczynę, która załozyła pończochy do tak krótkiej spódniczki, że na schodach od tyłu było widać jej gołe uda. I jedyny obleśny przypadek: dziewczyna załozyła czarny komplet (majtki, pas i pończochy) pod białą, dzianinową sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
No cóż.....................trzeba umieć kusić.............to też jest sztuka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Widze , ze topik sie rozwija i dobrze bo dlugi czas byl zastoj . Odnosnie ponczoch i tego ,ze sa widziane . Jedne kobiete chca ukryc i slusznie - nie wszystko musi byc widziane , a drugie odwrotnie emanuja tym co maja ubrane - nie zawsze jest to smaczne i kuszace . Ja dzisiaj mam ubrane rajstopki bo chlodno a poza tym jezdze do pracy pociagiem . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
Oj, chłodnawo dzisiaj...............jestem w pończochach ale nie marznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesienna..., przy dwóch stopniach na dworzu nie marźniesz? mrrr kobieto gorąca, gdzie Ty jesteś? :) co robisz? :) co masz na sobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
Jak prawie zawsze jestem w nylonach, dziś mam ciepłą spódnicę za kolana, a kiedy wychodzę na zewnątrz przy takiej temperaturze ubieram dodatkowo drugą parę cieplejszych majtek z nogaweczkami. W pacy je oczywiście dyskretnie zdejmują bo tu jest ciepło.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniami :) widok dyskrecji :) jaki i jej efektu zapewne zniewalający - i dlatego uważam, że deska osłaniejąca front biurka to wielka pomyłka. Tylko zastanawiam się jak ja, pracując vis-a-vi takiego widoku bym reagował i nad czym pracował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
ha ha ha.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
Trochę w stylu Ewy Błaszczyk - fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
buenos dias wczoraj zakupiłam na allegro piękny pas rago, nowy z metkami po okazyjnej cenie. od dzisiaj przebieram nóżkami z niecierpliwością i wyczekuję listonosza...już nie mogę się doczekać, kiedy wbiję się w to cudo! będę nosić nawet w mróz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Brawo, brawo,...........tak trzymać........pozdrawiam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
pozwól zerknąć na tę zakończoną aukcję...pochwal się co kupiłaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Śliczny i z pewnością wygodny.................gratulacje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Wow fajny, wydaje się być miły w dotyku materiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
gracias :D trochę niepokoi mnie rozmiar...bo ja szczupła jestem. nosze przeważnie s, ale dokładne wymiary mnie uspokajają. powinno być ok jak będzie za duży to sprzedam i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
Hola! pupcie wam zmarzły, że nic nie piszecie ...moje pończoszki w końcu przyszły. śliczne, szeleszczące, sexy...jeszcze czekam na 3 pary i pas oczywiście...do tego fajniutki komplecik biustonosz i szorciki...tak tak jesienna dzięki tobie przerzucam się na szorty ;) jak szaleć to na maxa ...robię zakupy hurtowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
Witaj..........pozdrawiam.tak trzymać!!!!! szorty, czyli ciepłe majtki też mogą być sexy...........!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel zdómiony
nastrojona, poka te gacie na dóópie swej. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
na swej tylko selektywnie wybranym.......................... uno_dos_tres..........: w zeszłym tygodniu zakupiłam z myślą o chłodach: http://tanio.pl/82203110,Reformy-damskie-10016,tanio.html pozdrawiam...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel zdómiony
Dokonałem selekcji; pisz tó; przyjaciel_salonu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
i znów nastała pończoszkowa cisza..................... nikt się niczym nie chwali...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Pewnie Wszystkie podmarzły i chodzą w skarpetkach zszytych w kroku..................pozdrawiam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że nie pomarzły. Wręcz przeciwnie rozkoszuję się cudną polską jesienią w pięknych pończochach ;-) Pozdrawiam fanki i fanów :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanklub Oluni
a jakie dziś Oleńko, jeśli można wiedzieć? (bo nie widzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dzisiaj jasno beżowe, samonośne, bo tylko takie noszę, niestety, z szeroką koronka. Bardzo ładne. Do tego szpilki w kolorze nude, spódnica wąska sięgająca kolan i sweterek w lamparcie cętki... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×