Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość niezaspokojona koteczka @
ciebie :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masztalska w samonośnych
Ktoś pytał tu o coś na wypadające włosy: http://tnijurl.com/184e7abcbb34/ mama i Ciotka bardzo to chwalą, włosy zgęstniały i nie wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
dobry jakościowo i dobrze dobrany pas - nawet pełny z naciągniętymi paskami od żabek (najlepiej 6 szt.) leży na ciele lak druga skóra, bez fałd i wałków - sama przyjemność noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
mój sie podniecał takimi sznurkami, ale jak mnie zobaczył w pełnym z nylonami ale bez majtek to kompletnie oszalał, najlepiej iść tak do kina albo do teściów z wizytą i w trakcie zdradzić sekrecik haha wrażenie murowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
bravo, bravissimo.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
ten biały ma śliczne hafty :) i ten czarny z czerwoną falbanko-gumką jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
nastrojona :D ten rago elza to poezja , nie zasnę dzisiaj ...sasasasa...urodzinki się zbliżają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
są jeszcze imieniny, zajączek,mikołajki, urodziny sąsiadka ,chrzest u sąsiadki :D można przyspieszyć z prezentem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
do tego jeszcze fajne majteczki i stanik........Będzie COMPLET....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
wygląda na solidnie wykończony........i polski........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
ten ostatni.........na jesień i zimę jest zdecydowanie lepszy dobierz tylko eleganckie majtki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
dziewczyny...............przepraszam.........ja tylko w nylonach nie lubię nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
nie ja nie wklejam dla siebie, bo ani jedno ani drugie na mnie nie pasuje hehe tak tylko wkleiłam... ta allegrowiczka ma fajne rzeczy... nastrojona wiadomo, że nylony są niezastąpione...ale jak Ty sobie radzisz w taką pogodę? zakładasz dłuższą kieckę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr_no
Nawiązując do wypowiedzi koteczki: u ilu kobiet widzianych w normalnych okolicznościach (sklepy, komunikacja publiczna itp.) widzieliscie/łyście, że mają na sobie pończochy? Mi się zdarzyło tylko raptem 3 razy. Raz w czasie studiów elegancka babka na szpilkach w czarnej marynarce i spodnicy do kolan z rozcięciem z boku (wzorek ledwo wystawał). Potem raz w sklepie Levi's dziewczyna wchodziła po schodach i miała na sobie cieliste. I trzeci raz w sklepie babka w średnim wieku schylała się po produkt na dolnej półce. Za to kobiet w rajstopach niestety na pęczki. A juz najgorsze były akcje typu laska w pociągu zdejmuje torbę, bluzka się podnosi, a tam rajstopy naciągnięte na pępek. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooosse
kiedyss zalozylam ponczoszki do krótkiej czarnej obcisłej koronkowej mini... (dodam, ze mam 1,78cm i jestes szczuplutka, wię moje nogi są skromnie mówiąc OK;) szlam sobie na przystanek i facet kierujący samochoem tak się na mnie zapatrzył, ze walnął w auto przed nim;D od tej pory pończoszki noszę tylko w domu ;) Boje si o tych słodkich napaleńców:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
uno dos tres ..mam w pogotowiu fajne ciepłe majtki ,,,,,,,super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Dziś wspaniała pogoda - cudownie jest być w pończoszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Witajcie........piękny dzień dzisiaj...!! Czy zapomniałyście już o pończochach...? Ja nie.......pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
jedyny mankament to to, że nieco używane, ale takie majtki są bardzo wygodne.....na ciele z pończochami wyglądają bardzo seksownie, mam podobne (białe i różowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
W zyciu nie kupiłabym używanych majtek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
hej nylonówy! nie bierz tych gaci - po pierwsze używane, po drugie używane, po trzecie drogie jak na używane... za niewiele więcej można kupić nowe i masz pewność, że nikt w nich nie śmigał...moje zamówione nylony coś się spóźniają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
Tak.......nie kupuj używanych.....znajdziesz jeszcze nowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
można by było kliknąć dla nowych pończoch...ale co to znaczy stosowny rozmiar? nylony muszą być idealnie dobrane ... tacy "rzetelni" sprzedawcy już na wstępie są u mnie skreśleni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schnurps
kupno używanych majtek to tak jak mycie zębów używaną przez kogoś szczoteczką albo powtórne używanie nieswojej prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×