Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość edge_31
Kobiety to mistrzynie kokietowania, a później że nioby faceci to zboczury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęć nie mam... dzisiaj... Oczka mają drobne... i mam do nich śliczne majteczki... też w oczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kabaretki miałam wczoraj . Kremowe z małuymi oczkami. Uwielbiam pończoszki . Mam ich wiele. Wkleję wam zdjęcie . Białe pończoszki z różowymi kwiatami z tyłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edge_31
Madalen wystarczy, że na wrzutę wrzucisz i wkleisz linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
No to może maile swoje podamy. Nie trzyman nas w taki napięciu plissssssssss :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy de la mutua
a wszystko po to zeby przyciagnac uwage samcow, no ale tak jak sie nie ma ryja to sie nosi ponczoszki ja tam uwielbiam je zakladac np do seksu, i do tego jakis gorsecik albo krotka obcisla haleczka i jazda, ale na ulice bym w nich wyszla tylko gdyby nie bylo widac zakonczenia bo to wstyd jak kurwy jak jola rutowicz fuj takiej to facet nigdy powaznie traktowal nie bedzie wyruchac i po sprawie, i dla jasnosci jestem szczupla i uwielbiam krotkie spodenki miniowki i seksowne ciuszki ogolem wiec nie zaczynajcie kurewki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy de la mutua
a za co taka zolze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
kwh1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystko po to zeby przyciagnac uwage samcow, no ale tak jak sie nie ma ryja to sie nosi ponczoszki ja tam uwielbiam je zakladac np do seksu, i do tego jakis gorsecik albo krotka obcisla haleczka i jazda, ale na ulice bym w nich wyszla tylko gdyby nie bylo widac zakonczenia bo to wstyd jak k**wy jak jola rutowicz fuj takiej to facet nigdy powaznie traktowal nie bedzie wyruchac i po sprawie, i dla jasnosci jestem szczupla i uwielbiam krotkie spodenki miniowki i seksowne ciuszki ogolem wiec nie zaczynajcie k**ewki.... Trochę kultury by Ci się przydało dziwczyno. Ryja z tego co wiem to mają zwierzęta .... Zastanów się może co piszesz . Ja noszę pończochy i nie pokazuje ich wszystkim na ulicy. Trzeba mieć klasę . Ty jej dziewczyno nie masz jej w ogóle. Szkoda mi takich jak TY.Nikt Ci nie karze chodzić nago w pończochach. Nosi się też ubranie , wiedziałaś o ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo za to, że jesteś. Świat wyraxnie zyskał na urodzie kiedy sie objawiaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy de la mutua
wy sie tak jaracie a pewnie pod nikami siedza jakies pasztety na ktore kazdy sie patrzy na nie jak na zjawisko gdy przechodza a te sobie tlumacza ze sie patrza bo sa piekne i ladnie ubrane..heh kojarze takie wiesniaczki, wogole to jak to wyglada ponczoszki na widoku na ulicy...eh juz widze zwrot akcji gdy jestescie pijane jak bele na dyskotekach a potem za rogiem w krzokach was ruchaja nieznajomi, rano wstajecie i sie zastanawiacie jak bylo..nie moge patrzec na takie la firyndy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiać mi się chce, jak czytam takie wpisy lasek , które maja problemy z poczuciem własnej wartości . To przykre. Ale cóż . Nic na to nie poradzę . Pończoszek nie nosisz na ulicy a spójrz na swoje wypowiedzi. Zastanów się najpierw jak coś chcesz napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy de la mutua
przeciez nie mowie ze bez ubrania w samych ponczochach! heh dziewczyno tutaj moge byc jaka chce jestem anonimowa, wiec co se bede jak se moge.. przedmiesiaczkowy stan trzeba gdzies wyladowac co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,tak masz rację. Wszyscy są pasztetami a Ty jestes piękną królewną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy de la mutua
a twoja inteligencja swiadczy o tym jak sie dajesz sprowokowac, nie wmowisz mi po prostu nie ma normalnej dziewczyny ktora chodzi w ponczochach po ulicy z widocznym paskiem, przykro mi ale tak sadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy de la mutua
nie nie wszyscy sa ale takie laski sa pasztetami bo kto normalny sie ubiera jak na bal przebierancow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy de la mutua
nie nie jestem krolewna, pewnie ze nie tez czasem ubieram sie zbyt wyzywajaco, ale sa pewne granice ktore lepiej zachowac, nie robic z siebie posmiewiska,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nie znasz pomarańczowa. Koronka ma wystawać i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy de la mutua
no dobra sory dziewczeta...ponioslo mnie macie racje nie mozna tak szufladkowac, sa tez inteligente bezguscia jak i gusta nieinteligentne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi się Twoje poczucie humoru pomarańczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co Ci chodzi. Ja noszę je dla wygody. Przede wszystkim . Noszę pończochy samonośne , nigdy nie doszło do tego , żeby pasek był widoczny. Lubię je . Mam chyba 20 par :) Dla mnie to jak dla Pań torebka czy jakaś biżuteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×