Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

żyć nie umierać!

Polecane posty

pivko popijam, słonko pięknie świeci, ja sobie pracuję, nie męcząc się (fizycznie oczywiscie) i jest mi bardzo przyjemnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
do dupy, bez pracy fizycznej i ruchu czlowiek gnusnieje, zostaje tylko ruja i porubstwo. Inaczej syf i malaria, nawet jezeli dobrze zapudrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat mam pracę, że tylkosiedzę i intensywnie myśle, to mi odpowiada:) a ruch ma być przyjemnościa, nie przymusem, dlatego wieczorem na rolki mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
języki obce to piekna rzecz, sama siedzę nad niemiecką książką i ją tłumaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można nie lubić bcych języków, kurde ja mam milosc wrodzona:D wiem, wiem, że niespecjalnie wyszłam, kac robi swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam po emocie ,,xD'', że jestem od ciebie gora 2lata starsza. mam 19, prawie20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukna kacu - cóz nie mój typ dziewczyny ale przyznaję fajna z Ciebie laska...ja popijam popołudniową kawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna jakakolwiek na kacu nie jest typem ani idealem, fotka powyzej, to ja na codzień:) choć kac czesto wystepuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy an kacu czy nie n akacu czy na codzień czy od święta czy podpsowujesz sie pod czyjś gust czy nie - nie zmienia faktu ze fajna z Ciebie laska - i nie pij za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Vampirku;) za komplement:) co do picia-staram się, ale będąc ezrobotnym i pracując w nienormowanych godz pracy to ciężko idzie (pracuję, ale jestem bezrobotna) co do Twojej fotki, nie wiem czy mam sie wypowiadać (różne to mozna odebrać:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampire ja kocham ta piosenke
Iry 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem Ja Ci nie komplementuję stwierdzam tylko fakt;) a co do bezrobotności (neologizm:P:P:P:P) młoda jestes jeszcze zdąrzysz się napracowac;) i nie pij za duzo i jak przeklinasz to też nie przeklinaj - bo wyjątkowym i ładnym kobietom nie wypada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia ;) Ja w pracy jestem więc % odpadają :( W sumie to już kończę ale czekam na transport do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×