Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

żyć nie umierać!

Polecane posty

a co do mojej fotki kcikiem odpowiem Ci takim prostym aforyzmem "Z kobietami jest jak z wierszami, zawsze podobają sie nie tym komu mają się podobać";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampir nie napisaam, ze mnie sie nie podoba, choc na poprzedniej i na aktualnej masz jedną ,,rzecz'', ktora sie rzuca w oczy i baaaardzo mnie sie nie podoba. zgadnij co:P c do fotki, krówko piłam w domu, pamietam, ze 3 kumpli mojego byo, wodka z piwem mieszana:O co prawda ja jedna setke wypilam ale rano bylam jak zewłok, jak to mama moja mowi:P tak w ogole gdzie ty pracuesz, ze kompa/neta masz???:O tez tak chce:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukiem pracuję w firmie internetowej, dokładnie w burze :o Kiedyś też pomieszałam piwo z wódką i nie pamiętam jak do domu doszłam :D ale to było dawno temu :p Vampire to nie ode mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie jak tak, w hooj daleko. krówka, kurdesz mysalam, że ty gdzieś tak w moim wieku jest? wiec jak, co ja taka dupa jestem, ze w markecie nawet mnie nie chca:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie chceli :p Praca po znajomości :D Mam prawie 22l i moj pracuje w tej firmie więc mi załatwił. Nie lubię tej pracy, wolałabym w sklepie pracować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów, że mam do Cie bliżej niż do wawy, bo się zegnę. podaj miasto, duże, znane, najbliżej ciebie, wtedy może skojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2lata starsza. no, żeby moj mnieaż takie znajomości, a sam haker i komputerowiec. kurna. mnie nikt nie chce😭 siostra ma staz u europosla w biurze, a mnie kurna nigdzie nie chca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toruń - chyba że jesteś z południowej wielkopolski to mozesz mieć blizej do wawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem idź do uzrędu popytaj się o staż albo do urzędu pracy i tez o staż nawijaj... zechcę Cię każdy prędzej czy pźniej staz odrobi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uwierz mi że lepiej w sklepie :) Przychodzą ludzie i mi grożą że mnie zajebią bo im 2 dni internet nie działa :o Jakby to była moja wina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toruń aaa jdnak daleko ode mnie do wawy autem 5/6h jazdy. w urzedzie sie wasnie zarejestrowlam. 20go mam kurs ten ogolny. i tak hhoooj z tym, bo tam nie ze CHCA KOGOS a tyle, ze po 90dniach jesli od nich oferty nie dostane, beda musieli dac zasilek. a to im nie na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka 640:) hihhi tyle AŻ dają:) ale to jesli o staz chodzi a robota to juz wg pracodawcy, bo up jest tylko posrednikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×