Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może wiecie

co robić by mieć takie nogi??

Polecane posty

Gość kiśka
ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Ona ma umięśnione, opalone nogi do tego wysmarowane jakąś nabłyszczającą oliwką. Dlatego tak świetnie wyglądają. Sama chciałabym takie mieć, ale ja jeszcze dodatkowo muszę się cellulitu pozbyć. A to nie jest taka prosta sprawa. Mam już niezłą dietę, muszę w końcu zacząć ją stosować no i tabletki łykam, tak żeby zredukować cellulit też od "wewnątrz". Ponoć te moje cellasene są całkiem niezłe, tak przeczytałam w jakimś poście na tym forum, okaże się za 3 miesiące jak kurację skończę. Ale marzą mi się piękne nogi na lato, może wreszcie nie będę się wstydzić wyjść w kostiumie kąpielowym na plaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz zarabiać na życie tak ja ta pani, czyli.... ciałem, to całkiem możliwe że twoje nogi będą tak wyglądać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegać, bbiegać... a poza tym ta babka w całym życiu nie ma nic lepszego do roboty jak dbać o swój wygląd:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina0120
by miec takie nogi, jak zauwazyły moje poprzedniczki, trzeba ćwiczyć. Można wspomagac sie masażami. A tabletki to nic nie daja... sama kiedys takie stosowałam i nic mi to nie dało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wiecie
no wiem, że może zbyt dobry przykład nie podałam, ale jej nogi są naprawdę bardzo ładne, a czy bieganie nie zwiększy objętości łydek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wiecie
dziewczyny skoro jesteśmy przy tym temacie..... ostatnio przeczytałam gdzieś bardzo intrygujące zdanie "to co podoba się tobie nie koniecznie może podobać się facetom" jak myślicie czy takie nogi pociągają facetów?? czy może są z chude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wiecie
kiśka ja z tabletkami i cudokosmetykami jestem na bakier ;-) nic mnie do nich nie przekona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to te nogi sda troche za chude bo mi podaobaja sie umiesione :p ale kazdy ma przeciezr inne upodobania :) jesli chodzi ci o takie nogi to nieiwme ale wydaje mi sie ze zeby miec takie ogi powinnas miec drobna figure a jesli w towim pzrypadku tak jest to cwiczyc :) i opalac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikstura3
za chude to nie, to kiepsko, ale bez cellulitu - to jestem za. czy masaże, tabletki - cokolwiek byleby zadziałało i pozbyć się skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wiecie
ja chciałabym mieć takie nóżki tylko nie cierpię biegać i to bardzo, ale czego się nie zrobi by pięknie wyglądać, tak się zastanawiam jaki dystans bym musiała pokonać dzienni bo kiepski za mnie maratonista ;-) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepła czekolada
ja też nie znoszę biegać... raz że mi się nie chce, a dwa nie lubię. Wolę chodzić na spacery. Poza tym a propos tabletek, sama się zastanawiam czy nie zacząć jakiś łykać bo moja znajoma ma, celle, i bardzo jest zadowolona. Do tego na masaże chodzi i nogi ma extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruda
przede wszystkim ćwiczenia i dieta. do tego odpowiednie kremy. ja ostatnio korzystam z Pharmaceric C, aby się pozbyć cellulitu, który ostatnio śmiał mnie zaatakować. myślę, że jak wszystko razem połączysz, to efekty będą murowane. w tej kuracji Pharmaceris masz Peeling i Tabsy poza kremem, więc i skórę odpowiednio sobie ukształtujesz, i od środka będziesz działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wiecie
dzięki za wszystkie wypowiedzi, ja osobiście jakoś nie mam przekonania co do tabletek, do kremów owszem bo kiedyś smarowałam się (nogi, uda) kremami i zawijałam sie na noc w folię i ściągałam nad ranem, spało się niezbyt wygodnie bo w nocy niekiedy skóra swędziała pod tą folią ale po jakimś czasie skóra była gładka, sprężysta i bez najmniejszego śladu cellulitu, więc to dobry sposób ale niestety trzeba pocierpieć ;-) ja od 4 maja zaczynam biegać nie ostro od razu żeby się nie przeforsować ;-) i zobaczymy jak wyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Hania
kiedyś też nie bardzo ufałam tabletkom. Używałam tylko balsamów, ale nic one nie dały. Dopiero później porządnie się za siebie wzięłam, zaczęłam chodzić na fitness i na basen, cellasene kupiłam z ciekawości. Ale jak zobaczyłam poprawę to kupiłam też drugie opakowanie. Dziś już mam gładkie nogi i chodzę na basen żeby utrzymać dobrą formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbn
cellasene tak na wszystkich dobrze działają? Mam koleżankę, która je łyka jakieś 2 miesiace już. Mówi, że super. Co prawda nie widziałam efektu, ale czemu mam jej nie wierzyć. Sama bym kupiła tylko czy one tak dobrze redukują cellulit u wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×