Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość phiahaha

Do dziewczyn - Kogo byscie wolały niskiego czy rudego chłopaka ?

Polecane posty

Gość 172 a 162 to duza roznica
ten pierwszy bylby nawet do przyjecia, ale przy kolesiu 162 czulabym sie jak matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby som gupie i śmierdzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
ale napisze cos pocieszajacego;) moj brat ma 172 i niedlugo sie zeni, jego narzeczona ma jako 157 ale ma kumpla jeszcze nizszego od siebie (nie wiem ile dokladnie ma cm wzrostu) i ma ladna dziewczyne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
aha ten kumpel wcale nie jest przystojny, ale rozrywkowy i zabawny, a przede wszystkim lata przy tej lasce jak przy księżniczce, chyba wszystko by dla niej zrobil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
nie, raczej jakos super to nie, ale jego rodzice sa dosc dobrze ustawieni. moim zdaniem decydujace jest to, ze swiata poza nia nie widzi. chyba zdaje sobie sprawe, ze jakby ja stracil, to mogloby byc ciezko... no ale to tylko moja luzna refleksja z boku, moze sie myle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora........
jesli pomimo wzrostu wyglądasz jak c.ronaldo i masz ferrari enzo to masz szansę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
taki life:D to chyba oczywiste, ze jakies braki trzeba nadrabić czymś innym. równowaga musi być:D wiesz, zawsze moze nadrobic czym innym, moze byc superznanym artysta, naukowcem, sportowcem itp. itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
także do nauki/treningów kurduple! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
w tym przypadku to efekt uboczny, jak juz chcesz upraszczać, to raczej do tego, ze powinien danej kobiecie czyms wybitnie imponowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzisz gęsiwem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
ja nie:O i jak widac po bogataym autorze, on tez takich nie spotyka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
chociaż jako pracownica obsługi publicznego szaletu nie mam dużych wymagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
nie, sama moge se ten dom kupic:o moze jedynie znalazly by sie amatorki, co by go wziely za sponsora, ale nie partnera 🖐️ "Autor nie jest bogaty. Dodał to pod koniec gdy widział, że i tak wybrałyby rudego.Autor nie jest bogaty. Dodał to pod koniec gdy widział, że i tak wybrałyby rudego." nie pierdol glupot, stosujac Twoja 'logike' rownie dobrze mozna uznac, ze tak naprawde autor ma 2 glowy i 10 palców u każdej dłoni, a do tego 2 m wzrostu :O a tak poza tym to wszystkie odpowiedzi tez byly niezgodne z prawda, co nie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
dzieciom sie nudzi 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie pie**ol glupot, stosujac Twoja 'logike' rownie dobrze mozna uznac, ze tak naprawde autor ma 2 glowy i 10 palców u każdej dłoni, a do tego 2 m wzrostu a tak poza tym to wszystkie odpowiedzi tez byly niezgodne z prawda, co nie? " To już jest Twoja logika. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172 a 162 to duza roznica
nie nie, dokladnie polecialam Twoim algorytmem:O idz juz spac, bo podczas snu wydziela sie somatotropina, moze przypadkiem jeszcze urośniesz:P:D dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiahaha
mam 165 a nie 162 :) z tą bryką przesadziłem, ale za jakies 2 lata napewno bedzie mnie na nia stac bo mam dobrą prace - od niedawna,narazie pracuje w weekendy ale za miesiąc bede robil na pełnym etacie a tak wogole jestem w Niemczech dokładnie w Köln, do Polski przyjezdzam w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria44
a ja bym wolała rudego,bo sama jestyem ruda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×