Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dalejj

on tam ja tu

Polecane posty

Gość dalejj

czy wierzycie jeszcze w związki na odległość ? czy maja one sens ? jak sobie poradzić z tęsknotą za nim za jego pieszczotami :( ? to pytania na które chciała bym znać odpowiedz. Dziekuje z góry ;* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysle
skoncz z tym :o takie zwiazki to oszukiwanie samej siebie i partnera.. predzej czy pozniej ktores nie wytrzyma rozlaki i zdradzi. niestety wiem z autopsji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koljivfc
to nie wychodzi, na dluzsza mete, nawet jesli bardzo sie kochacie, ja ciagne to za soba jakies pol roku, juz nie jestemy ze soba bo za bardzo sie kochamy, zeby wytrzymac rozlake, a studiujemy w innych miastach...to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaAjka
ciezko bardzo... uwazam,ze tylko dla wytrwalych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
nie spodziewalam sie ze to jest az takie ciezkie juz 2 rok tak sie ciagnie widzimy sie raz na 3 miesiace tylko przez tydzien i pozniej tesknota i znowu odliczanie czasu .. to jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysle
wspolczuje. meczarnia nie zwiazek.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaAjka
Rowniez znam to z autopsji,caly rok w rozłące, kolejne lata juz w 1 miescie(studia) .Dzis juz nie jestesmy razem ale z innych przyczyn.Jesli sie kogos kocha zapewne mozna na odleglosc ale nie na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
a dlaczego tak to wygląda?? czy żadne z Was nie może sie przenieść do drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
no właśnie on wyjechał 2 lata temu zagranice do pracy ja tu studiuje i nie mogę zrezygnować ze szkoły a on znowu z pracy i tak to wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaAjka
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
ja 20 on 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaAjka
hm... kurcze..czyli dopiero zaczelas studiowac, moglabys wziac dziekanke i do niego pojechac ,ale co to by zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony2
ja tez w zwiazku na odleglosc. juz 1.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
mogłam tak zrobić.. hmm ale myslalam ze dam rade , ze wytrzymam nie wiedziałam ze to jest takie ciężkie do zniesienia . No ale cóż nic nie poradzimy,mam tylko nadzieje ze nie ma tam jakieś innej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
no właśnie co by to zmieniło być może tak zrobię jak już dłużej nie będę mogla sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dicg
zal zal zal zal zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaAjka
jesli pisze często i dzwoni to pewnie nie ma :P a jezdzisz czasem do niego? to jednak umacnia zwiazek czasami bardziej niz takie widywanie sie na codzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dicg
zal zal zal zal zal zal zal zal zal zal zal zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony2
mozesz sie przeciez przeniesc na inna uczelnie, gdzies kolo faceta. a zreszta dlaczego to kobiety maja wszytko poswiecac? ja zdecydowalam ze nie bede poswiecac mojej pracy i studiow dla faceta. i tak zyjemy w rozlace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
byłam tylko raz tak to on przyjeżdża ale wakacje sie zbliżają i właśnie postanowiłam pojechać do niego tzn to był jego pomysł trochę pobędziemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
a nie możesz pojechać i tam studiować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
sony2 niestety nie mogę ponieważ on mieszka zagranica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaAjka
jesli uczucie przetrwa probe czasu to da sie tak radę... widze ,ze masz duzo wytralosci w sobie :) pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
gitarra nie mogę nie dala bym rady, mowie po angielsku ale nie perfekcyjnie i to jest problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
MalaAjka staram sie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
MalaAjka Dziękuje Ci serdecznie za rady i ze mogłam poklikać z taką osobą która mnie rozumie :) bo naprawdę rzadko sie zdarza ze mnie ktoś rozumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
popatrz, on tam dwa lata siedzi... gdybyś się wzięła za angielski porządnie mogłabyś złożyć papiery tam na uczelnie jaką i kontynuować studia w miare możliwości- przynajmniej co Ci szkodzi spróbować?? nic nie tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony2
bez sensu jest to wszytko. ja nie raz mialam dosc. rozlaka jest koszmarna. staram sie wypelniac dni innymi zajeciami, nie czekam juz na telefony i smsy. chociaz dzwoni do mnie czesto, ja do niego tez. ale wiszenia na telefonie, skypie itp. to mam juz serdecznie dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaAjka
a nie ma za co:) nie pisze nigdy na forach...ale ,ze bylam w pdoobnej sytuacji do Ciebie (skrajne punkty Polski) to napisalam...mi sie wydaje,ze jednak duzo zalezy od samozaparcia,uczucia i tego czy potraficie sie dogadywac mimo niewidzenia sie,to wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
gitarra tak samo on mógł by wrócić do Polski jest teraz mnóstwo pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×