Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudetta

Jaka karma dla małego kotka?

Polecane posty

Gość gość

moj kot zajada sie bozita z lososiem, poprastu uszy mu sie trzesa jak tylko poczyje jej zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

karma musi byc raczej z malych granulkach badz mokra aby kotek moj ja zjesc bez problemu. ja swojemu podaje od malego bozite. najbardziej smakuje mu mokra z lososiem. gdy byl  maly nie mial problemow z jej zjedzeniem, sucha karma tez ma odpowiednia wielkosc granulek do zjedzenia przez takiego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_radoska

A gdzie mozna kupić tą karmę? W stacjonarnych sklepach są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirra1999

U mnie na szczęście jest w osiedlowym zoologicznym, wybór smaków nawet ostatnio był większy, więc teraz testujemy to czego nie próbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek

Ja tez kupije bozite bo to dobra karma o dobrym składzie i z produktów wysokiej jakosci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_radoska

i czy jest jakiś wiek kociaka od kiedy można zmienić na taką karmę już normalną, dla starszaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u mnie kroluje bozita, zarowno sucha jak i mokra. podaje ja swojej kotce juz od dluzszego czasu i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla. kicia ma po niej super siersc, nie lezakuje juz caly dzien tylko chce sie bawic, i juz od dawna nie miala zadnych problemow z biegunka czy wymiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Jesli chodzi o wiek kota to możesz próbować po ok pół roku mniej więcej, zależy też od kociaka i od tego jak wcześniej był karmiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

A jaka karmę nalepiej ? Słyszałam ze bozita jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Bozite kupujemy dla kotka juniorka i jął narazie nam się sprawdza . Ma dobry skład wiec wiem ze moja kicia dobrze je .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko

ja podaje swojej kici bozite sucha i mokra. karma troche z wyzszej polki ale warta swojej ceny. kicia nie ma bieguki po niej, dobrze sie rozwija a jej siersc znaczaco sie poprawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efffka

U nas w ruch tez idzie bozita kitten dla maluchów i moja starsza kocia będąc w ciąży tez ja jadła . Super skład . Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mielone myszy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam karmę Royal Canin Kitten Food Maine Coon 36 Dry Mix. W sferis worek 10kg można kupić poniżej 200 zł i starczy na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

ja kupilem na probe bozite, maja takie zestawy startowe. kotu bardzo posmakowala i zamawiam caly czas. sklad ma ok, maja karmy bezzbozowe, i mysle ze nawet wybrednemu kotu posmakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z małym kotkiem to najlepiej do weterynarza i mu się zapytać co będzie dla niego odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaKa

Nie koniecznie. Z Bozity mozna kupić bardzo dobra karmę dla kociąt, skład ma odpowiedni, bez sztucznych dodatków, odpowiednio zbilansowane składniki więc nie ma co szukać innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoos93

A jakąś konkretna polecasz z Bozity dla kociąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaaap
1 godzinę temu, Gość Malgoos93 napisał:

A jakąś konkretna polecasz z Bozity dla kociąt?

My kupujemy bozite kitten i dla młodego się sprawdza :) do tego łatwo mu się ja gryzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak M

Pisalem wam ze nie bede tu pracowal za to wszystko a wy dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja bardzo polecam tą https://www.bozita.pl/karma-dla-kotów/feline-function/karma-mokra-kitten
jak przechodziliśmy z mleka na pokarm stały ta karma była ulubioną naszej kotki
Bozita ogólnie ma dobrej jakości produkty, nic sztucznego, więc warto podawać ją szczególnie rozwijającym się kociakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula

a możecie polecić jakieś z łososiem? jaka firma ma dobrej jakości karmy z dodatkiem ryb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

karmę bozita można zalać mlekiem lub wodą, granulki są wtedy miękkie i łatwiejsze do zgryzienia dla młodego kotka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka
Dnia 19.02.2019 o 07:38, Gość Malgoos93 napisał:

My kupujemy bozite kitten dla małego kotka i jest super . Ma dobry skład i jest bez GMO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka

a jakie karmy z Bozita najlepsze będą dla takich malutkich kotków? suchą karmę już też mogą jeść czy trzeba ją jakoś rozmiękczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara

Kotek autorki to już stary kocur, ale okazja do reklamy jest :)

Raz miałam własne dwa kociaki, to po odstawieniu od matki, wybierałam puszki z najlepszym składem, czyli z największa zawartością mięsa. Stopniowo wprowadzałam suchą karmę, stosowna do wieku. Tu tez oczywiście wtarto sprawdzać skład i wybierać to na co nas stać.

Jak trafiał do  mnie kociak już odkarmiony, taki 2-3 miesięczny, to starałam się od razu przyzwyczajać do suchej karmy,  puszki trzymając w pogotowiu aby dosmaczać w razie czego.

Generalnie warto od małego uczyć kota gryźć, więc oprócz puszek czy suchej karmy, przy której się nie namęczy, dać mu czasem kawałek mięska czy ryby,  niech ćwiczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniaaaa

Moj kotek lubi bardzo karmę bozita . Mysle ze jak już podrośnie tez będziemy ja mu podawać tylko ze dla juniorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Reniaaaa napisał:

Moj kotek lubi bardzo karmę bozita . Mysle ze jak już podrośnie tez będziemy ja mu podawać tylko ze dla juniorów :)

To źle myślisz. Kot powinien albo jeść barf, albo DOBRE karmy mokre. Bozita nie jest dobrą karmą. Na forach poświęconych barfowi znajdziesz listy dobrych karm, jeśli nie chcesz kroić mięsa a zależy ci na zdrowiu kota to się do nich zastosujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.04.2019 o 00:12, Gość biedronka napisał:

a jakie karmy z Bozita najlepsze będą dla takich malutkich kotków? suchą karmę już też mogą jeść czy trzeba ją jakoś rozmiękczać?

ŻADNE bo to SZAJS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×