Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czona

****** NASZ ŚLUB ****** CZERWIEC 2010 ******

Polecane posty

Witam wszystkie forumowiczki Ja również mam termin ślubu na czerwiec dokładnie 5. Wszystko w zasadzie dopięte, hotel jest, zespół jest, fotograf jest. Planujemy jednak zrobić ślub na zewnątrz kościoła, jest tam normalnie kamienny ołtarz, ławeczki, czy któraś z was miała z czymś takim do czynienia? bo nie wiem jak to wygląda od strony kanonicznej? Jeśli nie macie fotografa to polecam www.miaga.carbonmade.com w zakładce About są jej dane, z tego co wiem działa na opolszczyznę, cały górny i dolny śląsk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovita77
Ewelina 1985,ja mam ten sam problem!Nauczylam sie nie przyznawac,ze mieszkam za granica, bo rowniez mam wrazenie,ze co niektorzy tylko z tego powodu podaja mi naprawde wygorowane ceny. Od 10 lat mieszkam w Niemczech, a moj przyszly malzonek jest Serbem z pochodzenia i rowniez od 10 lat w Niemczech.Jest wyznania prawoslawnego i nie ma przeszkod do zawarcia zwiazku w kosciele katolickim.Musimy tylko napisac list do Biskupa o pozwolenie.Ale to tylko formalnosc.Jestesmy juz 5 lat w zwiazku i jezyk polski nie stanowi dla niego problemu.Dlatego bedziemy mieli w Kosciele tylko msze w jezyku polskim. Simon chyba tez nie jest Polakiem? Pozdrawiam i do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simon jest Irlandczykiem i pomimo,ze jestesmy juz razem ponad 3 lata, to jego polski ogranicza sie do ,,Dzien dobry, jak sie masz? ,, ;) Wina leze po mojej stronie, bo przez pierwsze dwa lata w ogole nie staral sie go nauczyc polskiego. Mam rok,zeby nauczyc go komunikowania sie w jezyku polskim. Slub bedziemy brali w koscie, bo S jest katolikiem i msza bedzie w jezyku polskim tylko moze przysiege powiemy w dwoch jezykach tak,zeby zarowno Polacy jak i Irlandczycy zrozumieli. No i pozniej chcialabym,zeby nam ksiadz poblogoslawil w jezyku angielsku. A slub koscielny chcecie wziac w Twojej parafii czy w Darlowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovita77
Mieszkam 20 km.od Darlowka, ale zdecydowalismy sie na slub w mojej Parafii.Tylko ze wzgledu na moj sentyment.Ale Twoje rozwiazanie odnosnie slubu w Darlowku wydaje mi sie bardzo rozsadne.Ja bede musiala zorganizowac gosciom przejazd-wynajmiemy autobus. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovita77
jovita-alex@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica100
Witam Jeśli ktoś bierze ślub w Darłowie i tam też planuje wesele polecam ośrodek wczasowy Wodnik. Bardzo ładna sala, obsługa super, jedzenia masa, tort od właściciela. Nie polecam Apollo w Darłówku, po pierwsze ceny bardzo wysokie (chyba, że ktoś ma nieograniczony fundusz), po drugie, moim zdaniem najistotniejsze, połowa gości jest na aprterze, a druga połowa u góry, tak więc tragedia. Jeśli ktoś chce robić tam tylko, że to hotel z dużą ilością gwiazdek i chce przyszpanować, no to co innego. Można zrobić super weselicho na naprawdę fajnej sali duuuuużo taniej. Pozdrawiam Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widzę że rozmawiacie o ślubach 'wyjezdnych'. też się zastanawiałam nad takim rozwiązaniem.. ale mam trochę wątpliwości. wszyscy pracują i mają swoje życie .. trochę się boję, że przez np ślub nad morzem wykruszy mi się z połowa gości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica100
ja akurat mam męża, który pochodzi znad morza, dlategon chciałam wziąż ślub u niego, a nie u siebie w Poznaniu. Powiem Ci tak. Jeśli goście naprawdę będą chcieli być na Twoim ślubie to przyjadą. Z mojej strony, tj. jakieś 40 osób zrezygnowała tylko ciotka, bo się rozchorowała. Tak to wszyscy przyjechali. Dla gości też jest to duża atrakcja, bo nieczęsto bywa się na ślubie nad morzem. 2 w 1 - ślub i krótki urlop. Bez zastanowienia decyduj się na ślub nad morzem. Jest super - klimat, zdjęcia na plaży itd. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocica, mnie sie Apollo bardzo podoba wiec na pewno z niego nie zrezygnuje. Dla mnie wzgledy estetyczne sa rownie wazne jak jedzenie. Poza tym goscie beda wszyscy razem siedziec na jednej sali wiec ,,tragedii,, nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka669
Hej. A jaki macie zespół? Słyszałyście coś na temat Sunny Funny Company ze Świnoujścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przedstawię za pomocą kwestionariusza :) 1. Magda i Kacper 2. Warszawa 3. ja- 22, K- 25 (w dniu ślubu +1) 4. 10.02.2006 5. W Kościele :) Na niedzielnej mszy w naszej parafii. Potem okazało się, że mieszkamy bardzo blisko siebie i chodziliśmy do tej samej podstawówki :) 6. 14.08.2008 o zachodzie słońca na plaży w Santa Monica :) Bardzo słodko i romantycznie. 7. 5.06.2010 :))) 8. http://www.iguanalounge.pl/#site/?lan=pl&pg=miejsce&sub=galeria (ostrzegam miejsce jest dość nietypowe :)) 9. Wymarzona choć raczej nieosiągalna suknia: http://thebiobuilder3.com/BioBuilderPro/d/175409-2/Grace+2.jpg http://fashionbride.files.wordpress.com/2008/02/grace_back1.jpg Załatwioną mamy już restaurację, termin w kościele i DJa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkat
1. K&K 2. Wawa 3. 28/33 4. rok z małym hakiem 5. u znajomych 6. w moje urodziny 7. 12.10.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya.Nets Studio
Witam, jśli chcecie mieć profesjonalny film z waszego ślubu zapraszam na stronę www.maya.nets.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Milena z tej strony:) również czerwcówka:D 1 Milena i Daniel 2 Siedlce (mazowieckie) 3 M 1989 D 1988 4 poznaliśmy sie w szkole 5 od 13.01.2006 jestesmy parą 6 w pokoju:) 7 ślub 05.06.2010 8 suknia http://www.garnek.pl/wodnik co myslicie o sukience? 4 miesiace do slubu a ja postanowiłam zmienic sale weselna:P mam nadzieje ze wszystko sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
jakoś tak dziwnie sie ułożyło że mamy wolną pierwszą połowę 2010roku, natomiast dużo wesel w drugiej połowie w czerwcu gramy jedynie 26.06. więc jeżeli ktoś z czerwcowych szukałby zespołu to zapraszam www.chomikuj.pl/korsrelax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia:))
Witam przyszle zonki. Mam pytanie do Eweliny i Jovity. Wspominalyscie ze organizujecie wesele a Apollo w Darlowku i goscie weselni przyjezdzaja z zagranicy. Prosze powiedzcie kto bedzie na waszym weselu gral; DJ czy grupa. Ja chcialabym aby to byla grupa ale potrzebuje grupy anglojezycznej. Wybralyscie juz kogos? Moje wesele jest zaplanowane na 17 Wrzesnia 2011 i odbedzie sie w Dabkach w Bursztynie (Apollo rowniez bralam pod uwage jednak fakt ze goscie musieliby byc zakwaterowani w roznych osrodkach troche mnie zniechecil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, my przelozylismy slub :) Ale kiedy w koncu dojdzie do skutku to na pewno zdecydujemy sie na Dja. Wszystkie zespoly,z ktorymi sie kontaktowalam ,,seplenily,, po angielsku.Moj narzeczony nie rozumial co Ci ludzie spiewali po angielsku. Moja siostra probowala rozmawiac z taka pania po angielsku to sie ta pani rozlaczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia:))
Dziekuje ci za odp Ewelina. Ja na razie z zadna grupa nie rozmawialam i wydaje mi sie ze to sa dosc duze oczekiwania aby grupa komunikowala sie po angiesku. Mysle ze tez skoncze na DJ'u..Bylabym wdzieczna gdybys dala mi namiary na jakas grupe jesli kogos znajdziesz. Znasz juz nowa date slubu? Jesli mozna wiedziec to gdzie mieszkasz, Anglia czy Irlandia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Irlandii. Nowej daty jeszcze nie wyznaczylismy. No jesli ktos chce spiewac po angielsku to moglby przynajmniej sie nauczyc poprawnie wymawiac slowa.Poza tym zespoly sobie teraz naprawde duzo licza wiec my mamy tez prawo miec wysokie wymagania. Znalazlam jeden zespol,ktory niby dobrze mowi po angielsku,ale jakos mi nie przypadli do gustu... Mozesz ich sama sprawdzic. www.osadaart.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caterinka aa
Witam!! Mam nadzieję że mogę się dołączyć :-) 1.Joanna Krystian 2. Pomorskie 3.Ja 18 On 22 4. 14 mies. 5. Poznał nas mój kuzyn. 6. 12 Marca 2010r. w domu z moimi i jego rodzicami . 7. 05.06.2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armar
Witam wszystkie Panie :) A więc tak :) 1.Marika i Arek 2.Pomorskie 3.22 i 24 4.Razem jesteśmy od 16 lipca 2007 r :) 5.Poznaliśmy się na studniówce :) 6.Zaręczyny odbyły sie 10 miesiecy pózniej :) 7. Nasz Wielki dzień to 3 CZERWCA 2010 :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artis-Kam
Realizacja filmu wideo z uroczystości ślubnych. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości, a poza tym fantazję miłą atmosferę i potrzebne umiejętności. Fotografia - one zatrzymają ulotne wrażenia, kolory i uczucia. Wybieramy właściwe ujęcia, dobieramy muzykę i efekty specjalne. Oczywiście Państwo mają duży wpływ na tworzony film wideo - dostarczając ulubioną muzykę, zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa, opiniując nagrany materiał. ZAPRASZAMY !!! Państwo dla Nas My dla Państwa!!! Z Poważaniem Kamil Moćko Wideo- Kielce Tel.: 0 665 138 703 Artur Broniś Foto- Kielce Tel.: 0 722 003 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armar
3 czerwca dlatego, że to święto, Boże Ciało :) Jest to czwartek, w piątek poprawiny :) Większość rodziny mamy 750 km od nas, to akurat 4 dnia na zabawe :) a nie dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fontanny
Zapraszam do wynajęcia Fontanny Czekoladowej jest ona wspaniałym urozmaiceniem każdego wesela. Kontakt : eszczygielska@czekoladowefontanny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armar
Dokładnie o to chodzi hehe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×