Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nanantum

golarka elektryczna na prezent dla faceta?

Polecane posty

Gość gość
Przyda się każdemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam wszystkich na mojego bloga www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurka883
Cruzer to prezent trafiony w 100% bo każdemu facetowi się przyda, jak nie do golenia, to do przycinania czy strzyżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david333
Witam! Ja to się muszę golić codziennie bo inaczej wyglądam jak dziad :P Z maszynek to poleciłbym Shave Lab. Dobra, nowa firma na rynku, która robi solidne, ładne maszynki z dobrym, wymiennym ostrzem. Zamawiałem przez stronę www.shave-lab.pl . Ale chyba w innych sklepach też można ich produkty dostać. Czołem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że praktyczny prezent bardziej spodoba się facetowi, niż bibelocik, którym ucieszyłaby się kobieta;) Jeżeli wciąż poszukujesz prezentu, to polecę ci stronę z której sama skorzystałam http://kodyrabatowe.gg.pl/ świetne pomysły na markowy prezent z bardzo wysokim rabatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panasonic. Taka kupiłam, modelu nie pamiętam, ale jakaś z tego roku wychwalana w testach i on też chwali ją sobie, także się spisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to Beard Designer kupiłam, a niech ma taki firmowy bo po poprzednich to zawsze miał nierówno przystrzyżone, a teraz ciach i każdej strony ten babyliss przycina równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu facetowi kupiłam tą : Golarka Philips HQ 6906/16. Jest zadowolony. Nie wiem jak z twardym i gęstym zarostem sobie poradzi bo mój ukochany ma średni ale ogólnie jest na prawdę dobra. No i cena jest przystępna :) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu mężczyznie na prezent zamówiłam elektryczną maszynkę do golenia :) przeglądałam sobie ostatnio avans.pl i były w dobrej cenie więc problem z prezentem mam z głowy ( chociaż jeden....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotinna
tak, to dobry i praktyczny prezent, ja swojemu mężowi kupowałam philipsa w sferisie, jakościowo pod względem golenia jest naprawdę dobra, tylko teraz trzeba ja trochę częściej ładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak używa Panasonica i jest bardzo zadowolony. Wcześniej używał Brauna i mówi, że Panasonic jest dokładniejszy i w ogóle widać lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł na prezent dla chłopaka. :) ja kupiłam swojemu golarke elektryczną od Panasonica i jest z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisali wcześniej, golarka to prezent, który przyda się każemu facetowi. oni lubią praktyczne rzeczy, także wydaje mi się, że jest to jak najbardziej ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acus207
A co polecicie e-sklep z prezentami z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to bardzo dobry pomysł, sama polecam Panasonic ER-GB70-S503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysł, kup mu golarkę panasonica :D dobra jest, sama kupiłam i facet sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysł, raz tak zrobiłam i mój mężczyzna byłbardzo zadowolony z nowej golarki Panasonic-ES-RT37-S503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka99932
Wydaje mi się, że golarka elektryczna może być dobrym prezentem, jeśli mężczyzna lubi z niej korzystać. Jednak powinno się wybrać taką z lepszej firmy. Mogę zostawić linka do fajnego rankingu https://najlepszyranking.pl/ranking-golarki-meskie który może pomóc w wyborze. Wszystko jest oparte na opiniach i testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilator przy biuście to nienajlepszy pomysł ;/ Ogólnie to polecam golarkę, szczególnie od Panasonica, oni robią najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golarka jets praktycznym prezentem, więc na pewno się sprawdzi. polecam te od panasonica, bo mają najlepsze ostrza, więc nie ma mowy o zacięciach (widzę po moim chłopaku) i ceny też są ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzisz o golarce? Ja swojemu kupiłam na electro.pl i używa cały czas :P Praktyczne prezenty są najlepsze, faceci są z natury praktyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×