Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sports woman 999

Jaki sport dla kobiety?

Polecane posty

Gość Silaczkq91
Nie można powiedzieć że jakiś sport jest dla kobiety a jakiś nie. Wydaje mi się że każda kobieta ma prawo trenować to co tylko chce. Ja uprawiam różne sztuki walki i jest to mój sposób na życie, radzenie sobie z problemami. W sprzęt sportowy zaopatruje się w http://ultrafight.pl/kimono-bjj-gi jak dla mnie najlepsza cena i najlepsza oferta. Polecam wszystkim które tak jak ja kochają sporo i sztuki walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orbitrek owszem, ale proszę Cię nie za 500 zł. Nie mówię tutaj o grubych tysiącach, ale są pewne granice przyzwoitości. Po co mi złom za 500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On kosztuje około 1000zł, spójrz, że jest w promocji za 500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka26
Dokładnie, jest w przecenie dużej teraz :) Ja kupowałam go jeszcze gdy był w normalnej cenie, szkoda, że nie trafiłam wtedy akurat na promocję. Tak czy inaczej nie jest to żaden złom, bo mi się ćwiczy bardzo dobrze, a jak szukasz innego, droższego, to w sporti mają też takie za kilka tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Każdy wybierze coś innego zależy co lubisz. Fajny sprzęt znajdziesz na: http://profitness.pl . Maja tam super pomysły różnego rodzaju na takie sportowe wyczyny, dzięki sprzętom można nawet w domu je wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silownia nie jest zła :) spokojnie można wybrac sie na bieżnię - pobiegać albo pochodzic na pochyłości. Bieganie czy basen tez są okej. Pamietajcie, że sport musi być wspomagany odpowiednią dieta, jeśli duuużo i intensywnie ćwiczymy warto korzystać z odpowiednich suplementów, tego typu: http://www.elitesportfood.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie jest bardzo dużo sportów które mogą uprawiać kobiety . Ja osobiście najbardziej lubię grać w tenisa a już w ogóle to uwielbiam jazdę na rolkach ;-). W sumie to wcześniej jakoś nigdy nie myślałam żeby na nich jeździć aż moja trenerka personalna powiedziała mi że świetnie wpływają na sylwetkę a szczególnie na pupę którą chcę sobie wyrzeźbić. Grunt to żeby jak najlepiej je dobrać bo są różne rodzaje przeznaczone do różnego typu jazd. Nie polecam kupowania w marketach tylko w sklepach gdzie naprawdę się na tym znają jak coś to swoje mam z RoweryRolki.pl www.roweryrolki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;), mozliwosc zakupienia planów bezposrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób to co lubisz i co sprawia Ci przyjemność. Nie ma sportów zabronionych, jeśli chcesz chodzić na zajęcia fitness, nie ma problemu, jeśli wolisz iść w stronę kulturystki i podnosić 70kg na klatę albo uprawiać boks nie ma żadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Saturn Fitness jest bardzo duzo fajnych angazujących zajec grupowych z instruktorką wlasnie typowo dla kobiet, fitess, pilates, zumba zalezy czy ktos lubi wiecej sie ruszac czy mniej jaka ma kondycje i jakie mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym sportem dla kobiet jest po prostu taniec. odkąd chodzę na zajęcia taneczne do royal dance center uważam, że to najlepszy ruch, jaki mogę dać swojemu organizmowi. Bardzo lubie zajęcia salsy, są niezwykle wciągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguś 1324
A moja laska uwielbia... wyścigi samochodowe :) W przyszłym tygodniu zabieram ją na event z http://www.drivingexperience.pl/ Coś mi się wydaje, że będzie zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że każda z nas powinna znaleźć taka aktywnośc fizyczną, która sprawia jej radość. Ja na przykład kocham taniec. Zapisałam się do szkoly royal dance center, bo tam mamy zajęcia z profesjonalistami. Nie dość, że kocham tańczyć, to jest to dodatkowo świetna aktywność fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała bym się was poradzić! Jaki sport jest dla kobiety? By mogła go uprawiać! Piłka nożna jest raczej dla mężczyzn. Nie chodzi mi o ćwiczenie żebym schudła tylko żeby się rozerwać. Przezywam w tej chwili bardzo ciężki okres (problemy uczuciowe) chciała bym o tym czasami zapomnieć a poza tym od dawna maże żeby zacząć uprawiać jakiś sport! Co mi polecacie? Sport kobiecy! Nie piłka nożna. Pozdrawiam usmiech.gif https://sportportal.pl/top-5-najlepsze-buty-biegania-300-zl-ranking/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nordic walking? Jest to ciekawy sport, który ma świetny wpływ na człowieka. Sport ten jest popularny zwłaszcza u kobiet. Trzeba mieć odpowiednio opanowaną technikę i dobrze dobrany sprzęt. Co do sprzętu to polecam wam zajrzeć na www.nordicsklep.pl Znajdziecie tam kije, rękawice i inne akcesoria do nordic walkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz popularniejszym sportem jest nordic walking, który może każda osoba uprawiać. Polecam wam zajrzeć na stronę www.nordicsklep.pl Tam znajdziecie odpowiedni sprzęt do tego sportu. Możecie się również zając trekkingiem, jeżeli mieszkacie w górzystym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na jogę do Gravitanu i bardzo sobię chwalę :) zawsze polecam znajomym to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Polecam stronę sklepu leone.pl gdzie kupimy super akcesoria sportowe, odzież i tym podobne.  Ja zaopatruję się tam w ubrania do fitnessu i przy okazji kupiłam bardzo ładną torbę firmową leone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×