Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edziowa22

MOMENT PRAWDY

Polecane posty

Gość habset
Mnie najbardziej denerwuje prowadzacy-te jego komentarze do pytań!.Po co to komu?Az dziwne że uczestnicy to muszą komentować.Pytania i tak są drastyczne czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też prowadzący
wnerwia, aż się dziwię ze któryś z uczestników nie skomentował że za te dodatkowe pytania nie płacą to nie musi odpowiadać. Mam wrażenie, że vizir położy ten program, może gdyby prowadzący był lepszy....ale chyba nie z gówna ryżu nie zrobisz.Po prostu przez Vizira program zdechnie od razu a tak to by się parę miesięcy pomęczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddd44444
Zgadzam sie ze wszystkimi tutaj. W programie pokazywane sa juz chyba jakies skrajne pryzpadki: mam na mysli tego durnia ktory fantazjowal o innych dupach i nie bedzie wierny a pozniej sie oswiadczyl, laska bardzo glupia skoro przyjela tego pustaka jeszcze przed cala polska. Druga sprawa jest malzenstwo w ktorym facet powiedzial ze zdradzil zone a jego rpzyjaciel zaczal tlumaczyc to tym ze to jest tak jak z samochodami w garazu ma sie jeden ktorym sie jezdzi buaha toz to zenada i nie powiem co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttevghe
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he-he-he-he
a wiecie co jest "najlepsze" w tym dennym programie? że wszyscy traktują ten "wykrywacz kłamstw" (specjalnie w cudzysłowiu) jako wyrocznię. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że skutecznośc tej "maszynki" sięga w porywach tylko do 70% !!! nie ma czegoś takiego jak wykrywacz kłamstw i każdy, kto choć troszkę wgłębi się w temat dobrze o tym wie :O badanie wariografem np. nie może być podstawowym dowodem w sądzie (bo nie jest na tyle wiarygodne), a to już chyba o czymś świadczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie rozwaliła wczoraj
ta głupia blondyneczka od piątki dzieci! O Baracku Obamie powiedziała "no teeen yyy... Pan Czarny" - jak ją Chajzer zapytał o nazwisko aktualnego prezydenta USA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie wiedziala jak sie nazywa
premier Polski :O żal!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka z bolka...
Blondyna posypała się na pytaniu o rodzicach. Chyba na pierwszym w 3 kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też na reklamach usnęłam, niestety. Czas emisji miały chyba dłuższe niż emitowany aktualnie program!!! Tzn., że życzy rodzicom śmierci?! Nieźle!!!! Naprawdę, podziwiam, że ludzie na własne życzenie mogą się dawać tak poniżać i niszczyć relacje z najbliższymi osobami. Te pytania też są powalające czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinuś
Wiecie co? Tej głównej wygranej na bank nikt nigdy nie wygra, bo przecież to jest wszystko oszustwo, skad gracz może wiedzieć czy bez kitu w momencie gdy odpowiedział na pytanie oni uwzględnia to jako prawda? Nawet moim tego jak to bedzie prawda! Hehe... Bo niby czemu tak jest, że tak uczestnik zaszedł juz daleko i nie wiele mu zostało do głównej wygranej to zawsze wychodzi kłamstwo? Chyba to nie zbieg okoliczności że w każdym odc. tak jest hehe.. Najlepiej sie wycofać i tyle..jak sie już doszło to etapu wysokiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia34556
to wogole naciagne jak mozna sprawdzic czy ja uwazam ze moi rodzice by mi cos zawierzyli? myslalam ze wariograf wykorzystuje sie do faktow, do czego co sie zdarzylo a nie co by bylo gdyby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinuś
Hehe.. No dokładnie. To jest żenada i tyle :-o ale chociaż poprawia humor jak sie na to patrzy hehe :-P O ile Ci gracze nie są podstawiani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he-he-he-he
dokładnie eulalia, wariografem nie bdaa się postaw i opinii osób na jakis temat oraz ich przewidywań do przyszłości, tylko bada się oczywiste fakty np. czy ma Pan na imię Jan, czy ukradł Pan ten telewizor itp. No ale miliony Polaków niestety jakoś nie przyjmuja tego do wiadomości i wierzą w te bzdury :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuullllllllllllllllllllllllll
no ta blondyna miala pytanie czy czasami mylisz ze lepiej by bylo gdyby twoi rodzice nie zyli co za bezsens? Wogole skad oni wiedza zeby tkaie pytanie zadawac kazdy moze o kims tak pomyslec pytania powinny byc np czy zdradzilas meza czy ukradlas pieniadze itp a nei takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada że hit
Zawsze jak jest koniec programu to wychodzi kłamstwo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennneejekekeka
no faktycznie ta blondynka byla ladna, zgrabna a ten koles tylko sexem sie ineresowal a ta jego poprzednia okropna i fafloniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×