Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zeszmacic sie ....

wiem, ze wyzwiecie mnie od dziwek...a czy Wy byscie na to nie poszly...?

Polecane posty

Gość zeszmacic sie ....

do tej pory mialam tylko jednego faceta, seks z nim byl srednio udany, a mam 25 lat. chcialabym nieco zaszalec...ale czy to dobry pomysl? mam znajomego faceta, dojrzaly, pociagajacy, przystojny. nie ma ochoty na ceregiele, tylko 4 razy na mc jest u mnie w miejscowosci. zaproponowal mi seks (cala noc razem) kazdorazowo za 1200zl... poszlybycie na to ? (nikogo nie krzywdzimy, oboje woli itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój kocio
ateistka zawsze na to pójdzie wierząca lub agnostyczka praktycznie nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszmacic sie ....
pracuje w niemieckim koncernie, ma placone w Euro, wiec dla niego to niewiele :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustranka
jasne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
skoro Cię pociąga...dziewicą nie jesteś... zarobisz se przy okazji. ale w sumie to łatwo mowić..:P IDZ NA CALOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszmacic sie ....
mysle, ze kiedys na seskie i tak by sie skonczylo, bo wiele czasu z soba spedzamy....az tu taka propozycja, kusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jesli lecisz na kase to pojdziesz...jesli na sama pzryjemnosc to takze...ale jesli zapytasz sie rozsadku...niewiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
jesli to NIemiec to broń boże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszmacic sie ....
nie, Polak, tylko filie maja w De.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszmacic sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
hmmm..........dużo starszy? A jak on Ci to zaproponował? tak po prostu "zapłacę Ci za seks?" Sorry, ze tak się wypytuję ale żem ciekawa jak to rozegrał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twtwt
Seks za kase ... mi sie bardzo nie podoba ale jestem dziwny :D , skoro Ci sie podoba to powiedz ze ok ale bez kasy sam seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noc koralowca
wiesz co... szybko napiszę, chociaż miałam sobie darować też mam 25 lat i uważam, że gdybyś pominęła to "1500 zł" to jeszcze okej dorośli ludzie chcą się zabawić, ok nie moja bajka, ale jak lubisz seks i chcesz coś przeżyć to fajnie natomiast wzmianka o pieniądzach sprawia, ze w moich oczach i w oczach tego faceta i każdej porządnej osoby jesteś DZIWKĄ tak, to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------łomen------
Powiem tak: gdybym miała na niego ochotę i napalała się, gdyby był przystojny i gdybym przy tym była sama i chciała poeksperymentować w seksie to poflirtowałabym z nim i pobawiła się w romans, a co, warto poszerzać horyzonty z kimś kto nas pociąga Jest jedno "ale"--> pieniędzy bym raczej za to nie wzięła, bo to w końcu obustronna przyjemność, a po co mam potem za kilka lat sobie wypominać, że głupia byłam, kto wie, moze kiedys sie pokłócice i on w złości czy zemście tez nie bedzie dyskretny i zrobi Ci opinię dziwki, której płacił za seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna p
Ja bym się nie zgodziła ale to Twoje ciało, każda praca jest pracą. Wiara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadam sie z nimi, sex ok jesli masz ochote ale branie za to kasy to juz kurwienie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna p
Ja po wszystkich tematach latam, erotyk to dla mnie nie nowość a temat ciekawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszmacic sie ....
z ta opinia...nie sadze, przeciez sam balby sie o swoja (zajmuje powazne stanowisko..wiec jakby wypadal jako facet "zadajacy sie z dziwka"). szczerze mowiac, ta propozycja bardzo mnie zaskoczyla - a napisal po prosu maila, hehe...widocznie nie zauwazyl ze tez na niego lece (acz faktycznie jestem osoba bardzo skryta). te kaske zaproponowal jako nie cel samo w sobie, a dodatek, bo wie, ze mi sie nie przelewa...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
to niech Ci robi prezenty o tej samej wartości :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------łomen------
Jest jeszcze opcja, że masz gdzieś opinię o sobie, potrzebujesz pieniędzy i zabawy jednocześnie i nie dbasz o to co za parę lat o sobie pomyślisz, wtedy pobaw się w "luksusową prostytutkę" niejedna Ci pozazdrości takiego układu- nie dość ze przystojny to jeszcze dobrze płaci... No akurat ja bym Ci nie pozazdrościła, ale i nie potępiała, bo jakoś nie wiedzę w Tobie dziwki, co zrobi wszystko dla kasy, zeszmaci sie by tylko zarobić... z Tobą jest inaczej, chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje ciało - Twoja sprawa. Mnie nikt takich propozycji nie składał, więc nie mam pojęcia jak bym odpowiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83u02489
ojejku to zdecyduj czy podejmiesz się najstarszego fachu świata czy nie a jak tak, to witaj w szeregu dziwek podpisano: niedziwka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to nazwie dziewczyna do towarzystwa a nie dziwka i wtedy w jego towarzystwie stwierdzą ze miał taki kaprys. a jak sie bedziesz czóła po nocy facet wyciaga portwel i wrecza ci kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półka - a czy lepiej się będzie czuła gdy facet wyśle pieniądze na konto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×