Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DR PSYCHOL

czy potraficie przebaczać?

Polecane posty

Gość DR PSYCHOL

nikt mi nie chce przebaczyć kolega z ktorego zona sie przespalem powiedzial ze juz nie jestem jego kolega, kazalem mu sie zabic, nie skorzystał,zona ktora zdradzilem obrazila sie na mnie i nie chce rozmawiać,brat i rodzice zony obwiniaja mnie, znajomi zony przekleli mnie zastanawiam sie czy ja bym potrfił przebaczyc innemy czlowiekowi w podobej sytuacji gdybym był tym kolega? albo zona? czy wystarczyło by slowo,przepraszam? pewnie wscieklbym sie, pozniej przemyslal co zrobilem, robilem nie tak ale nie popelnil bym samobojstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
widze a nawet czuje nie moge sie pozbierac zeby mi tak jeszcze oni mogli wygarnać co o mnie mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12v 312v
Przeleciałeś żonę kumpla i oczekujesz przebaczenia... nie wiem kto głupszy - żona, czy Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mid Rid
marzenna ty jestes chora na schizofrenie? watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty facety posiadasz jeszcze jaja , bo piszesz jak ciota która wszyscy przeruchali ( nic nie mam do gejów) . jeczysz jakby to ciebie w anus walili , masz w dupie i uczucia żony i kumpla . wazne tylko co u ciebie , . \ Jesteś świnia , bo masz w dupie co narobiłes w obu związkach . i co z tego ,że może ona chciała,ty dałeś!!!!. i na odwrót też to samo ,!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożarów mazowiecki
i tak masz kreche wiec ruchaj już wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
na was to mozna liczyć czlowiek sie tu zawsze doczeka zjebania co za forum cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożarów mazowiecki
masz wazeline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MR- powinnam pisac na pomarańczowo? widzisz ja funkcjonuję,nie zamykam się tylko w swoim świecie, zdarza mi się mieć poczucie humoru. I wiesz, ja do końca też nie wierzę w tą diagnozę:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
wazelina mi nie potrzebna samo sie nawilza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×