Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja tak mysle

PATRZCIE NA TO...

Polecane posty

Gość piękna piosenka ale ...
cóż będziesz do końca życia poruszała się z gracją lokomotywy EP-07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuję w dupcie
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i co z tego! Tego ruszania to przez tydzień uczyło ją 50 osób :D Każdego by nauczyli! Aleś się kobieto na smutno upiła :D Ta theron to mi sie mniej podoba w jej stylu straszni podoba mi się tak: http://www.blogar.com.br/pass/fotos/2003/penny.jpg ale to ze względu na to że grała w tym słynnym filmie o latach 60'tych i tam świetnie wyglądała, bez makijarzu i charkateyzacji to już nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smuty walisz podciepie:P ja tak mysle zobaczcie jak ona sie rusza, jak spiewa... w wieku 15 lat i co ja soba reprezentuje?? no nic ludzie mają takie talenty... a ja k**wa????? boze jak jej zazdroszcze http://www.youtube.com/watch?v=_yCsReOId1k 00:10 [zgłoś do usunięcia] ja tak mysle k**wa dlaczego nie urodzilam sie francuzką ?? 00:13 [zgłoś do usunięcia] ja tak mysle to nie jest prowokacja cymbale mam doła 00:14 [zgłoś do usunięcia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra idziemy spac
M. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież vaneska jest po szko
le baletowej i jest na wsój sposób piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam nic nt. ze niby vanessa JEST piekna, tylko ze byla piekna w wieku 15 lat i miala kocie ruchy jak na ten wiek!! bo nikt mi nie powie, ze ruszala sie zle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna piosenka ale ...
> ja tak myślę Wiesz co mi się podoba u takiej lokomotywy jak Ty ? bufory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaha że to niby z każdym dniem jest na tej focie????? Tak tak już wierzę :D To po pierwsze, a po drugie, nawet jesli to przecież tam nic nie widać właściwie, pomalowane oczęta i kawałek twarzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A język francuski mi się nie pdoba :D Jego odgłos kojarzy mi się z rozpaćkaną żabą :classic_cool: WŁOSKI! O tak tak! Italiano e bello! Seksowny, gorący, temperamentny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna piosenka ale ...
szkoda tylko że ja to drużnik z takim małym semaforem i takie bufory jak Twoje oglądam tylko z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eric, wloski to mnie odrzuca jak slysze:P pol roku sluchalam i mam dosc:D a ty tam, co pierdolisz o moich buforach to idz juz spac, bo srac sie chce jak cie czytam :classic_cool: raus !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no każdy woli co innego... Ja z koleji 4 lata francuskiego słuchałam i chyba dlatego go nie trawie! Maskaryczny :D No jak odgłos zdechłej żaby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eric to ja sie 4 lata francuskiego uczylam :D kurwa ni chooya bym do tego wrocic nie chciala:D kel żur som nu ożurdłi ??? :D i tyle pamietam chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vule vu a kusze et te mua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×