Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eweriona

Facet żeby kochać musi cierpieć- prawda czy mit

Polecane posty

\"ja robię tak jak facet chce się umówić we wtorek, proponuję środę jak o 18:00 mówie 19:00 (...) nie robię tego świadomie, tak już mam\" No, tak...to trzeba trafic na faceta, ktory tez tak ma... Inaczej sie lekko wkur....ierze opisze:p ----- Luska:) \"Ja znam przypadek, ze młoda kobieta zdobyła numer starszego mężczyzny i wysyłała mu przez ponad rok smsy z propozycjami, nie zrażając się licznymi odmowami i unikami. Co więcej, w końcu osiągnęła swój cel i związek został zawarty z obopólną przyjemnością.\" Ja tez znam dokladnie taki. Dosc proste do wytlumaczenia. Starszy (z reguly kilkanascie lat) facet wychodzi z zalozenia, ze i tak nic z tego nie bedzie. A jesli nie chce wiklac sie w emocjonalne uklady bez przyszlosci, to z gory odpuszcza, zeby nie robic zamieszania sobie i mlodszej kobiecie. Kiedy ona jest uparta, bo ja ten upor intryguje i nie daje za wygrana - facet po pewnym czasie zaczyna sie zastanawiac, ze moze jednak...ze moze mimo wszystko... W koncu go przekona, ze to ma sens. Kwestia czasu i uporu wlasnie. Oczywiscie mowimy o regule, ktora nie obejmuje przypadkow zaliczania tylko dla sportu, raczej o normalnym podejsciu do zwiazku i traktowania drugiej osoby jak czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja znam przypadek, ze młoda kobieta zdobyła numer starszego mężczyzny i wysyłała mu przez ponad rok smsy z propozycjami, nie zrażając się licznymi odmowami i unikami" co najwazniejsze a nie napisane ona musiala widziec ze sie mu podoba i moze miec u niego szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
co dowodzi jak wygodni potrafią być mężczyźni.... mało który się zatraca w miłosci i szaleje dla kobiety- najczęściej wybieraja to co łatwe... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że na łatwiznę ida jeśli chcą kobietę na raz Jeśli "wpadnie" mu w oko to będzie latał, przynajmniej przez jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
"co najwazniejsze a nie napisane ona musiala widziec ze sie mu podoba i moze miec u niego szanse..." Nic takiego nie miało miejsca, znam dobrze faceta, który w tym samym czasie, czyli tego roku podrywał nie kogo innego, a mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
Luśka, chcesz powiedzieć,ze sie w końcu zgodził bo dostał kopa od Ciebie? i tak z braku laku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
no i widzisz, Ty się opierałas, to wyrwał taką co się nei opierała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Nie sądzę, ze z braku laku. My już wcześniej jakoś osłabiliśmy znajomość, potem on twierdził, ze jest już za stary i nic mu się nie che, i takie tam podobne. A dopiero po jakimś czasie dał się namówić tej młodej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
No proszę, to już całkiem niezła zachęta i może nawet któras kafeterianka wykorzysta ten scenariusz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglubiona
No ja z moim eks chyba przegielam .. Bo pozniej jak On to powiedzial.." czuje sie jak misiu przytulanka.." .. Nie czul sie przy mnie jak facet.. bo wlasciwie w ogole sie staralam .. Takie pogrywanie jest dobre na poczatku, pozniej juz nie bardzo .. bylo minelo. Ale i tak biegac za facetem nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdze ze w kontekscie tematu facet nie cierpial czekajac. Zastanawial sie, czy bedzie w stanie udzwignac taki zwiazek. Bo z reguly to sie nie udaje, albo trwa krotko. Dlatego osobiscie twierdze, ze duza roznica wieku jest tylko ukladem, niezmiernie rzadko jest to czyste uczucie. I dlatego duzo mlodsza kobieta nie w kazdym facecie wzbudza - wbrew regulom - zainteresowanie jako potencjalna zyciowa partnerka. Ktos musi byc inny, by byl przyslowiowy wyjatek od reguly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nic takiego nie miało miejsca, znam dobrze faceta, który w tym samym czasie, czyli tego roku podrywał nie kogo innego, a mnie \" w takim razie poszedł na pocieszenie złamanego przez ciebie serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Nie, Kwiatku, nie tak to było, co zresztą i tak nie ma większego znaczenia. :) Chodzi bardziej o to, że modele "zawiązywania" bywają jednak różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
zatem konkluzja do tezy topiku jest taka: facet wybiera to co łatwe czy jak chodzi o sex czy jak chodzi o związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka - no zgrywam sie przeciez ;) ale nie zaprzeczysz ze jakby temu gosciowi sie laska nie podobala to by nic nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Mi mała :) Z tego, co ja widzę to tu, to tam, łagodność i troska zawsze popłacają, ale bez przesady. :) A poza tym, zależy jeszcze od cech indywidualnych, którymi dysponują osoby wchodzące w skład małżeńskiego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś w dużym niebieskim domu
musi cierpieć jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×