Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalwinaB

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału!!!

Polecane posty

Gość MalwinaB

Witam serdecznie, Jestem przedstawicielką firmy XXXXXXXXXX(tego dowiecie się później) Firma ta ma zamiar wejść na rynek polski na początku 2010 roku. Wszystko zależy od wyników badania rynku. Pokrótce o co chodzi: Badanie będzie przebiegało w trzech etapach: Etap I: Wszystkie chętne Panie dostaną link na stronę internetową gdzie będą umieszczone zdjęcia asortymentu. To co będą musiały Panie zrobić to wejść na tą stronę, obejrzeć, i wysłać maila pod wskazany adres na końcu strony. W mailu oczekujemy na opinie Pań na temat naszego asortymentu. Ten etap będzie trwał do końca maja. Etap II: Etap drugi z grubsza będzie podobny do etapu pierwszego tyle, że zmianie ulegnie liczba asortymentu umieszczonego na naszej stronie. Po zwiększeniu asortymentu również oczekujemy od Pań mailów z uwagami dotyczącymi naszego asortymentu. W ciągu trwania etapów I i II nie ma możliwości jakichkolwiek zakupów!!! Etap III: Jeśli etapy I i II odniosą sukces, wówczas zostanie od 1.sierpnia.2009r. otwarty sklep internetowy. Wszystkie panie które zgłoszą chęć udziału w naszym badaniu przez maila i oświadczą chęć rejestracji w naszej bazie otrzymają kredyt w wysokości 50% na nasze produkty. Kredyt ten będzie możliwy do wykorzystania tylko raz ale przez okres 1-go roku zachowują Panie prawo do 20% zniżki na nasze produkty. Liczy się data wysłania maila zgłoszeniowego. Pragniemy zaznaczyć, iż w żądnym momencie, żadna z respondentek nie jest zobowiązana do uiszczania jakiejkolwiek opłaty. Decyzję o kupnie podejmują samodzielnie respondentki nawet jeśli zgłoszą chęć zarejestrowania się w naszej bazie danych. Ważność kuponu jest czasowa i po upłynięciu wygasa ona bez jakichkolwiek konsekwencji. Po etapie III czyli zakupie w naszym sklepie będą Panie poproszone o napisanie maila końcowego ukazując swoje zdanie na temat naszych usług i jakości towarów. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne. Etap I rozpoczynamy od 20.kwietnia.2009r. Jedyne o co prosimy obecnie to zgłoszenie na forum chęci wzięcia udziału lub u mnie na priv bądź napisania swojego maila także u mnie na priv bądź na forum. Każdego wieczora począwszy od jutra będe się odzywac na priv i wysyłac nazwę strony. Tam znajdą Panie dokładne instrukcje. Z poważaniem MalwinaB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaska
jestem chetna, poprosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×