Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luz blus

Weekendowy seksik

Polecane posty

Gość Czerwone świało
Nici z seksu - dominuje kolor czerwony :( ale za to za tydzień ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cascada
Oj będzie :D misiu 2 miesiące na głodzie :D i dziś przyjeżdża yes yes yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabinka
a ja przypuszczam że w ten weekend będę miała inaugurację plenerowego seksu. mojego faceta bardzo to kręci a i ja to polubiłam chociaż na początku bardzo się bałam. Od dyskretnego dopilnowywania przed wyjściem żeby strój nie utrudniał dostępu wiem co będzie i c*pka zaczyna mi pulsować i pęcznieć. Jak w jakimś ustronnym miejscu w lesie opuszcza mi nieco spodnie jestem już bardzo podniecona i gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania do kochania
w sobotę rano żeby nacieszyć się sobą i wolnym dniem wspólnie bierzemy prysznic. Myjemy się nawzajem, dokładnie wszystkie zakamarki. Potem na golaska kawa na łóżku, siadamy naprzeciw siebie i dajemy sobie różne polecenia co kto ma pokazać i zrobić. Szybko nóżki otwierają się szeroko, małe palcóweczki, smarowanie swoim soczkiem piersi. Ale wszystko bez pośpiechu z takim rozkosznym lenistwem wiedząc czym się to skończy. Czasem droczę że jeszcze chcę pospać i kładę się, zwykle na boku żeby mógł rozmasowywać moją pizię i łatwo wśliznąć między rozmiękczone już zupełnie pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzeczka aż czerwona
A ja marzę aby mieć w ten weekend orgazm :D bo jeszcze mi się nigdy nie przydażył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×