Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasandra 34

Jak rozwieśc sie z włochem tyranem !!!!!!!!

Polecane posty

Gość kasandra 34

Moja przyjaciółka chce wrócic do kraju ale on jej nie pozwoli powiedział,ze predzej ją zabije niz pozwoli jej wrócić...:O jak jej pomóc ?! Nie ma tam nikogo bliskiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra 34
najgorsze to jest to ,ze maja 4 letnie dziecko i to dziecko jest zwyczajnie nastawiane przez jego rodzine wrogo do matki -obdarowywane drogimi prezentami ...a z niej robią idiotke .Dziewczyna sie załamała bo ma do wyboru wrócić do kraju sama albo zostac tam z dzieckiem !😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziecko ma obywaelstwo
a dziecko ma obywaelstwo? wloskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech wsiada w samolot i wraca
co innego moze zrobic i zglosi na policje w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra 34
dziecko ma ob włoskie ....szkoda mi jej ale ona jest załamana i jej stan jest okropny a policja nie pomoze on ma koneksje i znajomości -to facet z wyższej półki -psia jego mac !:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasandra 34, jeżeli dziecko urodziło się na terytorium Włoch, to jest obywatelem włoskim. W tej sytuacji twoja koleżanka powinna je zostawić i jak najszybciej wrócić sama do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziecko ma obywaelstwo
jezeli dziecko ma obywatelstwo ,,Wloskie,, to ma duzy problem, jak polskie to do polskiego konsulatu niech jedzie,Na policje nie ,,Wloska,,odpada ,chyba ze Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra 34
łatwo powiedziec ...ale nie wiem która matka zostawi małe dziecko i wróci do rodziców ... Cholera moze znacie jakąś organizacje ,która poradziłaby jej co moze zrobic w taj sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra 34
Zastanawiam sie czy teraz nie jest tak,ze skoro jestesmy w UE to może cos sie zmieniło w tych sprawach ... Ale ze słyszenia wiem ze włoskie prawo rodzinne jest dosć zawiłe w tym temacie ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech wsiada w samolot i wraca
najlepiej jakby przekonala meza do wspolnej podrozy do Polski, tu jakos dziecko schowa i siebie tez ale jest juz na swoim gruncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra 34
Jesli ktos bedzie wiedział o jakiejs organizacji ,która mogłaby pomóc to prosze o wpis ... A teraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra 34
Wielkie dzięki poszukam na tym forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj z tego co piszesz raczej
bedzie musiała zostac z dzieckiem we włoszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naslij na dziada ruską mafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno bedzie66666666
Tak to bywa ,jak sie nie daje podwojnego obywatelstwa . tylko ambasada polska jej zostaje lub adwokat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile mi wiadomo
polskie ustawodawstwo nie dopuszcza podwójnego obywatelstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile mi wiadomo
tzn z tego co pisze dziecko urodzone jest tam i ma ob włoskie -a nie ma możliwosci aby miało tez polskie !!!!!! To chyba jasne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można można można
mieć dwa obywatelstwa, ja mam dwa, moje dzieci też mają po dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można miec 2 obywatelstwa
jesli dzieci sa urodzone w polsce a jesli sie urodziły poza krajem to chyba nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poropo mojr dzieci się urodziły za granica i nadałam im obyw. polskie bo obcokrajowcy mogą przebywać na terenie Polski do 3 -mcy ( chodzi mi o amerykanów) nie wiem jak inne nacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa obywatelstwa
Polskie i niemieckie, dzieci urodziły się w Niemczech mają więc obywatelstwo niemieckie, polskiego na razie nie mają ale można to załatwić "od ręki. Na razie nie jest to nam potrzebne - dzieci będą chodziły do niemieckiej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypgfdhg
o boze za hitlerowca wyszlas i masz hitlerowskie dzieci? wspolczuje, rzygam niemcami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra 34
witam Zajrzałam na topik i widze ,ze nie ma konkretnych pomysłów...:( Powiem jeszcze ze dziecko ma tylko włoskie obywatelstwo,oficjalnie są w separacji .A on powiedział ze przenigdy nie pozwoli jej na to aby wróciła do polski :o chyba ze bez dziecka-która matka zostawi dziecko. A do tego aby wyjechac z dzieckiem z kraju musi zgodzić sie ojciec i nie ma tak ,ze sobie wsiądzie w autobus i pojedzie A dodatkowo jest tak zaszczuta przez jego rodzinke ze dziewczyna sie po prostu ładuje w dół psychiczny i to zaczyna nas martwić ... Dziecko po wizytach u tatusia zwraca sie brzydko do matki ,dostaje od ojca co tylko sobie zażyczy (taka miłość"ojcowska") Miała teraz na 2 tygodnie przyjechac do polski do rodziców ale niestety pan i władca zabronił a głupia poleczka :O ma go słuchac .... A jak jej rodzice kiedys pojechali do niej to wrednie i bezczelnie pojechał po dziecko BO MA TAKIE PRAWO -w nosie ma to ,ze dziadkowie widzą mała raz -dwa razy do roku ... to jakiś koszmar ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa obywatelstwa
8.04.2009] 19:52 [zgłoś do usunięcia] wypgfdhg o boze za hitlerowca wyszlas i masz hitlerowskie dzieci? wspolczuje, rzygam niemcami! Widać, że jesteś niedouczony, obywatelstwa nie dostaje się z tytułu wyjścia za mąż za obcokrajowca. Czasami wystarczy po prostu urodzić się w odpowiednim miejscu i czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×