Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość namietniczka

zbyt namiętna

Polecane posty

Gość namietniczka

dzisiaj był u mnie mój chłopak noi wiadomo całowanie, pieszczoty itd.. nie widziałam go od 2 tyg więc sama mu pakowałam ręce pod bluzkę, zaczynałam całować itd.. :P aż w pewnym momencie zapytał wielce zdziwiony 'a co ty jakaś taka dzisiaj bardzo napalona?' :| normalnie szok, po tym odechciało mi się wszystkiego jedyne co to położyłam się obok niego i już nie miałam na nic więcej ochoty:/ ehh faceci jak czasem coś palną.. i weź się tu kobito staraj.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chłopak tak ma podobnie, zawsze jak ja mam na to straszną ochotę i inicjuje zbliżenie to widzę jak on nie ma... On lubi tylko gdy to on zaczyna, ale ja mam być zawsze prężna i gotowa. MOże twój ma to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietniczka
no właśnie nie. nie wiem czemu tak stwierdził, heh myślałam że faceci lubia kiedy kobieta jest czuła i namętna, zwłaszcza ta którą podobno kochają.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietniczka
może coś w tym jest.. no ale kurde co w tym złego że ja też zaczynam 'mieć chcice' więc zaczynam pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet to zdobywca. a rada jest taka lepiej czasami nie słuchac faceta bo oni to za grosz wyczucia chwili niemaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
LeśnySłodziaczek TY kozo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna i fajna dziewczyna
a co złego że tak powiedział? :o mój często się śmieje w ten sposób, ja tak samo. Ależ ty delikatna :o:o masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ktoś niemiły jest :o Witaj Biseptol ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
LeśnySłodziaczek :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×