Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hertager

najlepsze nogi, fotki

Polecane posty

Gość zatkało mnie
... z zachwytu. Terri, jesteś boska, a ten, który Cię widzi na codzień jest wybrańcem losu. Podziwiam również inne szczegóły oraz dobór garderoby. Byłbym szczęśliwy moąc ujrzeć Cię, o Wspaniała, w innych pozach. Jeśli chodzi o moje gusty to preferuję szpilki nad gołe stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seleukos
Holy shit !!!! Terri widzę że bezbłędnie potrafiłaś się w czuć w tą role. Ten moment gdy podnosisz nogę i widać wrota rozkoszy jest bardzo niebezpieczny dla ludzi z problemami sercowymi ;) Pewnie Twój facet ma przez Ciebie problem z przedwczesnym wytryskiem ;) ..... Czy zdradzisz od ilu lat Twoje nogi stąpają po szczęściarce - ziemi ? Ps. Może teraz dla odmiany fotki w szpilkach jak "niechcący" się pochylasz odsłaniając "nieuważnie" pupcie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek po 50
No no. Dziewczyny naprawdę mają się czym pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):)Niezmiernie mi miło czytać tyle komplementów naraz :) Serdecznie dziekuję! Nie przypuszczałam, że aż tak się spodobają. Na codzień rzadko je pokazuje, bo niestety mieszkam w dość chłodnym kraju:( Oczywiście nie mogło zabraknąć uszczypliwych komentarzy :P Mam na mysli Złotego:P Chciałam pokazać nóżki, a to że przy okazji widac odrobinkę więcej to przez przypadek. Zresztą każdy patrzy na to co naprawdę chce zobaczyć. Jeśli "ona" aż tak Cię zniesmaczyła to wybacz, nie taki był cel. majkel_daglas--> pytasz gdzie mnie mozna spotkać, na Kafeterii oczywiście :D Seleukos--->"Czy zdradzisz od ilu lat Twoje nogi stąpają po szczęściarce - ziemi ?"- Od 22 :) Nie wymyslaj już więcej fotek:P Na marginesie masz niezłe pomysły, powinieneś coś robić w kierunku fotografii;) Jeszcze słówko, co do drugiego palca większego od pierwszego. Nie wiem czemu tak wyrósł, taka jego uroda:P Ale kiedyś słyszałam taką ciekawostkę, że te dziewczyny, które tak mają to podobno będa w domu rządzić:P W moim przypadku niedokońca się to sprawdza... Pozdrawiam wielbicielki/wielbicieli nóżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopierdalam--> Coś mi tu Twój nick nie pasuje:P taka ściema, czy jestem wyjątkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś wyjątkiem samym w sobie .a nóżki masz prześliczne. 👄 pokazuj je jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gambutrol
Zajebiste masz nogi i do tego fajne wnętrza w mieszkaniu/domu, a nie fotki jakichś hot15 na tle regału z czasów komuny. Wielki plus!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seleukos
Terri--->"Na codzień rzadko je pokazuje, bo niestety mieszkam w dość chłodnym kraju" To wielka strata dla naszej ojczyzny.. ;) Mam nadzieje że tylko przejściowo wybyłaś z Polandii..Niech zgadne hmm skandynawia? (Szwecja czy Norwegia?) Blondaski mają pewnie uciechę... "Nie wymyslaj już więcej fotek Na marginesie masz niezłe pomysły, powinieneś coś robić w kierunku fotografii" Thx ;) nie będe już Cię dręczył - tak wogóle to Twój men powinien coś w tej kwestii robić z Tobą bo się łaniu marnujesz tam...( jakieś ero - sesyjki zdjęciowe i inne pikantne zabawy.. ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo popadne w samozachwyt :D hihi Seleukos-->"Mam nadzieje że tylko przejściowo wybyłaś z Polandii.." hmm, sama nie znam jeszcze odpowiedzi na to pytanie. A co do kraju, to bardziej deszczowe-Irlandia. Pikantnych zabaw i pomysłow na nie, nie brakuje ;) Najlepsze są przebieranki ;) Ale to już się nadaje na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohdii
co wy pierdzielicie Terri ma wlasie najbrzydsze nogi z fotek w tym wątku, wyłupiaste, kościste kolana, wielki drugi palec u nogi i jakiego ptaka zamiast cipki:O koteczek ladne nózki mrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje i tylko moje, zgrabne, ładne, opalone nóżki :) stóp-ka, masz stopki z potencjałem :) Ciezko jednak wydawać oceny po jednym zdjęciu :) Pozdrawiam P.S. Fajnie że temat ruszył trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhkhm
Według mnie paskudnie wygląda jak drugi palec jest dłuższy. Iiiii.. niestety sama taki mam :o Wstydze się go strasznie.. ale co zrobić. Na plazy nogi w piach i z głowy :D A żeby to usunąć operacyjnie potrzeba tyyyyyylko 50 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stóp-ka
Dziękuję chłopaki :) Pozdrawiam wilbicieli stópek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stóp-ka
Bardzo mi miło :) myślałam, że Panowie gustują raczej w opalonych nóżkach i stópkach. Przyznam szczerze, ze zdjecie było robione wczesną wiosną więc nie zdążyły się opalić ;) Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stóp-ka
Danny Decoy - masza rację, ze przesadna opalenizna wygląda aestetycznie- preferuję raczej delikatną opaleniznę ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgege
dziewuchy dawajta dalej swoje nozki i stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×