Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

Jutro mam X-te urodziny...Stara dupa jestem.

Polecane posty

Każdy wiek ma swoje plusy. Na minusy nie ma co patrzeć. Uszy do góry :) Korzystając z nietuzinkowej okazji - abyś nie czuła się sama i smutna - życzenia ode mnie - "Z urodzinowego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć ci naprawdę z całą serdecznością By szczęście napełniło ci duszę radością Czegóż jeszcze Ci życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów mi moja Droga, o rozmyślaniach nad "bytem" - ostatnio bardzo dużo nad tym myślałam. Nie napawa to niczym dobrym - człowiek tylko się dołuje zamiast żyć. Trzeba żyć pełnią pięknego życia, aczkolwiek czasem dotyka nas cierpienie,smutek, żal, łzy. Jak napisałam na początku - uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurde, już niewiele mam przed sobą. Niby fajnie, ale żałuję, bo mogłam czas w swoim życiu inaczej spędzić --> lepiej. JA też bym mógł zmienić..:o :) piękna masz stopkę, boskie paluszki ( lubię tak zrobione) :P ;) do całowania i lizania dziękuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
40 masz rozmiar stopy? :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ruskaja_Djewuszka ja bardzo lubię duże stopki :P ;) bardzo mnie takie podniecają :P ;) trafiałem rozmiarem ? fajnie by było gdybyś pokazała stopke z profilu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jędrne masz usteczka fajnie się takie całuje.. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja ale numer :) Myślałam, że kończysz jutro conajmniej 50-tkę :) A teraz po fotach widzę, że Ty młoda d*u*p*c*i*a -( bez urazy) jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na stopkach się znam ..:P ;) mój ulubiony numer.. ideał :P ;) Ruskaja_Djewuszka mogę prosić nowe zdjęcie stopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lubię bardzo ładne kobiety komplementować :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ruskaja_Djewuszka trzymam za słowo :P ;) ale tak tez z profilu proszę :P ;) Masz śliczne stopki wiec nie masz czego się wstydzić 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
troszkę długo.. :o :o chciałbym teraz :P;) proszę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heehhehe tez jestem baranem :P;) i upartym.. :p ;) błagam o stopkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z okazji urodzin
wrzuc nam cale cialo w jednej czesci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×