Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsrfdddddsssssswwwwww

mózg najseksowniejszym elementem u facetów???????????

Polecane posty

Gość dsrfdddddsssssswwwwww

;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozg wystepuje jako kryterium doboru partnera nie jest natomiast wzbudzaczem podniecenia:/ tylko chcacy wyjsc na pseudo inteligentnych pisza o podniecajacym umysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfffggf
cos w tym jest. np. glupi facet ale o pieknym ciele by mnie nie krecil jakos, za to ktos mniej ladny ale bardzo dojrzaly, madry inteligentny, jak najbardziej ;) to chyba ejst oczywisste, ze ludzie powinni dobierac sie pod wzgledem psychicznym, neistety dobierają sie czesciej pod wzgledem wygladu, zeby miec udany sex a potem sie rozchodzą, klocą jak sie sobie znudzą, bo juz sex tak nie kreci a tej bliskosci psychicznej nigdy nie bylo, wiec nie ma w sumie czego ratowac. plytkie zwiazki jakich wiekszosc :) a po 20 latach wymiana partnera, szczegolnie u facetow jak im odbija po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku mojego najpierw była fascynacja jego intelektem, słuchałam go na zajęciach na uczelni z zapartym tchem, wydawał mi się niesamowity i imponował mi. Dopiero po jakimś czasie zaczęłam w nim dostrzegać atrakcyjnego mężczyznę, jeśli chodzi o wygląd. A na końcu, po bliższym poznaniu się, doszła do tego fascynacja jego wnętrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×