Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dariaandzia

5 kilo mniej kto ze mną?

Polecane posty

Witam jestem na diecie 2 miesiące i schudłam 17 kg i chce jeszcze schudnąć 5 kg kto ze mną razem jest lepiej mogę pomóc ustalić dietkę i ćwiczenia Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calabaza może zacznij od po pierwsze jedz nie częściej niż co 3 godziny ,ostatni posiłek 4 godzinki przed snem ,pij najmniej 1,5 litra wody ,licz kalorie nie przekraczaj 1200 ,ćwiczyć nie musisz wystarczy dużo chodzić ja w ten sposób schudłam 17 kg ,nie jem pieczywa tylko chrupkie te bardziej kaloryczne posiłki jem tylko na śniadanie ,nie pije gazowanego nie słodzę i nie pije słodzonych napoi nie jem słodyczy chipsów fastfodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to może mogłabyś pomóc mi skorygować moje nawyki? Stram się wogóle nie jeść słodyczy, ale czasem nie wytrzymuje i jem ze 3 cukierki. pije mnóstwo wody ale tez hektolitry kawy. codziennie jem jedną mozarelle 125 gr z pomidorem na sniadanie. obiad zupa, ale wieczory....ech... pełno jem wieczorem.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi: gdybym faktycznie zrezygnowała z wieczornego obżarstwa i przestrzegała zasady, że nie jem cztery godz. przed snem, do tego spacer zamiast jazdy tramwajem( na silownie mnie nie stać, a i czasu brak)... myslisz ze mogłaym zrzucić trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ciekawa jestem jak długo
wytrzymasz... 17kg w dwa miesiące heeeeeeeee zakladam sie ze za pol roku bedziesz cięższa o 25 kg:) 5kg rozumu życzę:) sie przyda! oj!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój żaby gdy będę już ważyć tyle ile chce zacznę dietę stabilizacyjną przez jakieś dwa miesiące i to wystarczy by utrzymać wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
gratuluję trzymaj tak dalej! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echadora
mam 165 i ważę 55 chciałabym ważyć 5 mniej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echadora
a więc kochane oto moje zmiany! zapisałam się do klubu- siłowni, karnet miesięczny 160zł ale za to mam nieograniczony dostęp do siłowni( bardzo nowoczesna) sauny aerobików, stepów , fat burnerów itp itd Dziś byłam pierwszy raz, spaliłam wsumie 300kcl, wszystko mnie boli. Będę ćwiczyć 3 razy w tyg. w pon, czwr i soboty już się cieszę, że wkrótce schudne!!!!!!!!!!!!!!!! Do tego nie jem na 4 godz. przed snem i naprawde czuję się lżej !!!!!!!"))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc kochane oto moje zmiany! zapisałam się do klubu- siłowni, karnet miesięczny 160zł ale za to mam nieograniczony dostęp do siłowni( bardzo nowoczesna) sauny aerobików, stepów , fat burnerów itp itd Dziś byłam pierwszy raz, spaliłam wsumie 300kcl, wszystko mnie boli. Będę ćwiczyć 3 razy w tyg. w pon, czwr i soboty już się cieszę, że wkrótce schudne!!!!!!!!!!!!!!!! Do tego nie jem na 4 godz. przed snem i naprawde czuję się lżej !!!!!!!\"))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie odchudzam od jakiegoś czasu schudłam juz 4 kilo , chciałabym jeszcze 5 szukam jakiegos fajnego topiku, ale wszedzie zaraz wszyscy znikają i nie ma z kim pogadac :-( a z doswiadczenia wiem ze razem jest o wiele łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to moim zdaniem ma powod do zadowolenia mimo ze to tylko 4 kg wazyłam 58 kg przy wzroscie 160 teraz mam 54 i chciałabym jeszcze 5 kg mniej przy takiej wadze nie jest tak łatwo szybko schudnąć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że się coś tu ruszyło , a już myślałam że nikt ze mną się nie odchudza Ja dziennie zaliczam pół godzinki rower i pół godziny ćwiczenia w domu Wode pić jest dobrze ale małymi łykami Moje dzisiejsze meni to I śniadanie 4 wasa z połową serka wiejskiego,II actiwia,obiad 250ml krupniku,podwieczorek marchewka z jabłkiem tarta i na kolacje 2 wasa z szynką drobiową i ogórek A ty mario840000 nie wiem czy zauważyłeś ale tu nikt nie ma nadwagi więc nie wiem po co tu chudnąć aż tyle ,a po drugie szybkie odchudzanie nie jest zbyt dobre coś o tym wiem na własnym przykładzie więc przejdz do topiku w którym chcą zrzucić nadwagę a nie w naszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochane zróbcie sobie stopki z wagą i wzrostem coś takiego jak mam ja i co tydzień będziemy się ważyć i wpisywać do niej swe osiągnięcia ja się ważę co niedzielę a wy jak będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160cm wzrostu było 58 kg jest 54 kg będzie 48 kg :-) stopki nie potrafie zrobic, moze napisz jak to zrobiałas dariaandzia - widze ze tez mało jesz to mój dzisiejszy jadłospis: śniadanie: jajecznica z dwóch jajek II śniadanie: jogobella obiad: warzywka z patelni to juz za mną, razem z duzą ilością wody, i godzinką na orbitreku + 50 brzuszków podwieczorek: jajko na miękko z rzodkiewką lub innym warzywkiem i jesli bede jeszcze bardzo głodna kolacja: tuńczyk wsw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mogę dołączyć? :) Wagę mam powiedzmy w granicach normy, ale jakoś źle się z nią czuję. Te 5 kg mniej i byłoby dużo lepiej. :) Chodzę na siłownię, ogólnie dużo przemieszczam się piechotą i staram się trzymać dietę. Staram się, bo czasami bywa ciężko, zwłaszcza ostatnio, bo od rana do wieczora mam zajęcia na uczelni, a po niej jeszcze nauka. Trzeba mi więcej mobilizacji, więc może z Wami mi się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwagi nie mam moja waga jest ok po wyżej 77 kg ją miałam a teraz ważę 72 więc mało wiesz a po drugie te twoje odchudzanie to silnie trujące tak zwana trucizna metaboliczna tym się niszczy rośliny robaki itd my tu się odchudzamy naturalnie ,a ty gdy to przestaniesz żreć spuchniesz 5 razy tyle chyba że wcześniej się wykończysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co to bmi bo ja wiem tym sprawdzam czy moja waga jest ok a ty wiesz chyba jak się szprycować chemikaliami bo nic po za tym największa głupota jaką kiedykolwiek słyszałam różne rzeczy ludzie próbują ale ty jesteś przebiłeś wszystkich głupotą jak można się tak truć co za łeb z ciebie,dieta ty nie wiesz co to jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy bym nie chciała tego nawet spróbować ,a po za tym mam dojście do różnych kuracji ale wżyciu bym ich nie wypróbowywałam bo nie jestem głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×