Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moje ukochane M

Antresola w pokoju - do czego może słuzyc?

Polecane posty

Gość Moje ukochane M

Mam mieszkanie w kamienicy, 2 pokoje. W jednym z nich (które ma dziwny kształt trapezu zrobiona jest biała antersola z białymi schodami. Jest piękna, ale ... zastanawiam się do czego może się przydać???? W tamtym pokoju chcę zrobić sypialnie i wstawić łóżko, antersola zapewne słuzyła jako łóżko (wystarczy tylko materac położyć), ale mój mąż ma problemy z kolanem i stwierdził, że nie będzie tam wchodził codzienne. Macie pomył jak można ją wykorzystać, do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciolka zrobila sobie na antresoli sypialnie, no ale skoro twoj maz nie jest zachwycony tym pomyslem, to musisz pomyslec o czyms innym :) poza tym wyglada na to, ze to raczej bedzie twoje miejsce a nie meza, co powiesz o miejscu do pracy/nauki (biurko, komputer, papiery - administracja), lub garderobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam kiedyś cały domowy księgozbiór zgromadzony na antresoli. Ściany obudowane niziutkimi regałami i wygodny leżak do czytania z lampką. Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje ukochane M
Bardzo Wam dziękuję za rady :-) ten pomysł z szezlongiem i książkami jest rewelacyjny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taka w salonie
i mam własnie tam kącik do czytania ...cudowna sprawa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też mam antresolę w pokoju:) Używałam jej w nocy jako sypialni - w lecie już nie, ponieważ dach nagrzewa się do tego stopnia, że wszystko przechodzi na pokój i nie da się tam wytrzymać. Czasami, kiedy mam dużo gości i nie mam ich gdzie położyć służy też jako pokój gościnny:) Trzymam tam też swoje skarby, książki i tak samo jak farmerka63 lubię zaszywać się tam w kąciku i czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×