Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flisrt sms

Poznalam mojego faceta w dziwny sposob

Polecane posty

Gość flisrt sms

poznalam swojego chlopaka przez flirt sms.. wyslalam kiedys z nudow akurat przegladalam w pracy gazete i sie nudzilam.. on jako pierwszy do mnie napisal i bylam tez pierwsza dziewczyna do jakiej napisal:) pisalismy tak pare dni wymienislismy sie fotkami i obydwoje bylismy w szoku.. zawsze myslalam ze w takie rzeczy bawia sie faceci ktorzy normalnie nie potyrafia znalezc sobie kogos sa nieciekawi nieatrakcyjni. do dzis mnie dziwi ze to akurat taki zbieg okolicznosci ze takiego faceta jak on poznalam w taki sposob...jest cholernie przystojny az mu nie wierzylam jak zobaczylam fotke..on podobnie zareagowal na moja..nie wierzyl mi ze ja to ja.. pozniej pisalismy tak do siebie pol roku wymienialismy sie zdjeciami smsa byly coraz czule coraz bardziej sie do siebie zblizalismy nasze pierwsze spotkanie to byl szok...czulam sie tak jakbym znala go juz dlugo on podobnie...no i jestesmy razem juz 4 lata:) pisze to dlatego bo az sama nie moge sie nadziwic ze w taki sposob sie odnalezlismy ze jako pierwsi do siebie napisalismy i akurat tak sie sobie spodobalismy.. mysle ze to moze bylo przeznaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smugi
a co to za gazeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustostan Pustych Słów
Świetnie, jaki ten świat dziwny co, nie taki sam jak piszą w gazetach i plotkują koleżaneczki na imprezkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flisrt sms
heh nie pamietam dawno to bylo..ale pojawily sie takie reklamy i pojawiaja nadal.. typu wyslij smsa na jakis tam nr wpisz swoje miasto imie cos tam przychodza ci pozniej sms z ogloszeniami innych facetow np..tzn taka lista pisze tam imie i miasto no i mozesz sie odezwac do kogo chcesz.. jemu akurat moje imie sie spodobalo i napisal akurat do mnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flisrt sms
do dzis obydwoje sie z tego smiejemy jak sie poznalismy.. a co dziwne on tez wtedy byl w pracy przegladal gazete kolezanki i z nudow wyslal smsa od tak z ciekawosci...wtedy nie bylo wcale tych reklam a teraz zakazdym razem jak widze takie cos w gazecie to mi przypomina moja historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smugi
nic takiego nigdzie nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flisrt sms
hehe niezle wy myslice ze to reklama a ja naparwde opisalam tu swoj wlsny przypadek po przeczytaniu topiku czy na sympati mozna poznac normalnego goscia:) niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×