Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szok zupełny

Uwaga uwaga!!!!! Dopieszczona żona to facet!!!!!

Polecane posty

Gość jak zapomniała nickzmienic
w którym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopieszczona bardzo zona to ;-), dziewczyna kilkunastoletnia ,ciekawa šwiata .Wiem co mowie i powiem jeszcze ,że łatwo dajecie się w chooja robić;-).Wiem również ,że tu dużo takich dziewczynek jest:-),podających się za męzczyzn i za dorosłe kobiety ;-).Wystarczy tylko troszke topik poczytać i jak dla mnie ,wszystko jasne ,co jest grane ,a Wy łatwowierni przeżywacie ,jak małpa okres :-),pozdrówka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopieszczona bardzo żona "a jeszcze wlazłam z ciekawosci" E tam Żonko - nie ma co się wstydzić :D - ja tu, z pewnymi przerwami, siedzie od 11 chyba :classic_cool: 🖐️ Ale teoria z tą młodą ciekawa - to będzie kręgosłup następnej prowokacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko chcesz sie postarzeć? Dwudziestu latek napewno jeszcze nie masz;-).A te fotki niby wstawiane,że autentyczne ,śmiechu warte,tylko głupi może w to uwierzyć;-),ponad połowa ,to fałszywki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden cyber - mimo siedzenia na kafe aż tak nisko nie upadłem 😴 :classic_cool: Myślałem, że będziesz chciała jakieś nieprzyzwoite foto, już nawet zacząłem aranżować pokój na studio fotograficzne... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek?! Chyba nie liczysz, że wyślę zdjęcie mojego mikrego peniska ? :classic_cool: Nawet jak robię siku, to zamykam oczy ze skrępowania, ew. gaszę światło w łazience :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta żonka,to mi się kojarzy z kimś wyjątkowym :-),i ti też mnie troszke znasz z innego topiku :-).Jesteś takim wesołkiem na kafee .Często się uśmiechasz ,a to się rzuca w ocki :-),pozdrawiam Cię żonecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu uwazacie
że " żona" to on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonko - ale świnia, bo chciałem wysłać, czy może dlatego, że nie wyślę? :classic_cool: Jak chcesz to możesz dostać foto z karteczką, ale już nie dziś - kiepskie świato, boję się, że kiepsko wyjdę na zdjęciu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×