Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weselnik singel

Szukam parnerki na wesele

Polecane posty

Gość weselnik singel

hej mam 25 lat, 180 cm i nie mam partnerki na wesele przyjaciela, nie mam wygórowanych wymagań, ale zdjęcie mile widziane. Ślub i wesele odbędzie się w Wągrowcu a ja jestem z okolic Torunia wiec te 2 lokalizacje wchodzą w grę. kontakt na maila lub gg 3287883

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
a nie lepiej iśc samemu i dobrze się bawić ze znajomymi? na weselu możesz poznac kogoś fajnego a nie na siłę szukac partnerki, zresztą wątpię żebyś znalazł-to desperacja, no chyba że jakaś szmata za kase z tobą pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik singel
aha zapomniałem na że chodzi o 2 maja (długi weekend) dziewczyny racej powyżej 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honoratka juz nie młoda
ja mogę isc z Tobą i wcale nie za kase , nie mam nic do roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet bym i poszla jakbys ty poszedl pozniej ze mna 27 czewca tylko ze ja mam jedno wymaganie musiesz bardzo dobrze tanczyc zebys nie padl po dwoch tancach bo najczesciej jak z kims ide to sie zbyt szybko meczy a ja nie ide tam po to zeby siedziec tylko szlec.Tylko przeszkoda moze byc to ze ja jestem z Lodzi i mam 29 lat.Jakby co to pisz na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik singel
Honoratka, wiem ze nie za kasę bo nie o to mi chodzi, ile masz lat i skąd jesteś, odp może być na gg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik singel
Niezapominajko, lubię tańczyć i nie poprzestaje po dwóch, poza tym nie wiem co będę robił 27 czerwca ale jak się będziemy dogadywać to nie widzę problemu iść z Tobą na wesele , poza tym zapraszam na gg lub maila i wtedy może jakieś fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuum
pewnie wygladasz jak paszczur i smierdzi ci z ryja...co to kolezanek nie masz ze na necie laski szukasz...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honoratka juz nie młoda
Jestem z Włocławka ,mam 23 lata , 164 cm Poczekaj na więcej ofert , jak zdecydujesz się na mnie to wpisz to tu a odezwę się . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
nie rozumiem jak można iść na wesele z zupełnie obcym facetem...dziwne jesteście:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik singel
Honorakta dzięki za odpowiedź jak coś to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×