Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soUl to sQueeze

moj facet twierdzi,ze przesadzam, ma racje?

Polecane posty

wściekłam się, że napisał do kolezanki z pracy, która jest chora sms o treści \"zdrowiej maleńka\" i kiedy Mu to powiedziałam stwierdził, że przesadzam, że to tylko taki zwykły sms, twierdzi, że wymyślam,że to nic takiego:o jak byście dziewczyny zareagowały w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co mu napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boombox Aka
Wkurzyłabym się ostro!;/ PALANT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co mu powiedziałaś
miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
jak jest niska lub dużo młodsza od niego to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzasz. Ja bym sie wkurzyła. Co on sobie wyobraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
szkoda ze jej jeszcze nie napisze "kochana" o jaka bym byla zla a jaka bym awanture zrobila no bo bez przesady "malenka"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam Mu, że nie podoba mi się to i spytałam jakby się czuł gdybym ja do kolegów z pracy pisała \"misiu\"... Wsciekłam się i nie miałam ochoty sie odzywać, wiec zaczal mnie przepraszac obiecujac,ze juz tak nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze chcialam o to zapytac
no co Ty ja bym mu zwróciła uwage, ale bez awantur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma racje przesadzasz ja tez lubię czasem pogawędzic na forach z "kolegami" ot tak sobie , a ze moj mezuś stroni od neta to gadac z inymi nie gada ALE jakby gadal tez spoko. A taki niewinny smsik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Mój przyjaciel ostatnio napisał do mnie w smsie \"Cześć Piękna...\", nie uważam żeby tym samym zdradzał swoją narzeczoną, ja bym się nie wściekała gdyby mój facet tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustostan Pustych Słów
kara musi byc, brak seksu na dwa tygodnie conajmniej, ale to zalezy od stopnia wkurzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozica kłamczucha
Ja zachowałabym się podobnie jak Ty . Miałabym popsuty humor na długo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoczko Spoksik Okejuńcio
Loffa Lofffcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jakas laska z neta, tylko kolezanka z pracy, z która ma kontak na codzien w sumie częściej niz ze mna :O i mysle,ze zadna dziewczyna nie potraktowałaby takiej sytuacji obojętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci nie pasuje to pogadaj z nim o tym, ale żeby zaraz awantury? :o jestem dziewczyną, żeby nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos czuje że teraz biedak bedzie na celowniku i przeszukania będą następowały często. Ach ta zazdrość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna księżniczka. Ludzie, poszaleliście? Jak wy traktujecie partnerów? Odbieracie im prawo do wolności - nie wolno im mówić tak, robić tak, myśleć tak... A na siusiu może iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedz sobie na pytanie czy mu ufasz, jeśli tak to nie masz podstaw by go sprawdzać i wściekać się, że do dobrej koleżanki napisał "Maleńka", zazdrość jest trująca, uważaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccc
o cześć Piękna bym się nie obraziła, to zupełnie co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufam Mu, ale kiedyś już ktoś wyciął mi numer i nie chcę,żeby spotkało mnie to ponownie. Wiem,że zazdrość nie jest dobrym uczuciem,ale czasem nie potrafie sobie z nią poradzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za różnica? to zależy od ludzi, ja np mam tak z moimi przyjaciółmi płci męskiej, że często mówią do mnie per Piękna, Słońce, czasem nawet Skarbie mimo, że mają swoje dziewczyny, narzeczone, są w długich związkach, ale to nie znaczy, że je ze mną zdradzają, poprostu jesteśmy starymi przyjaciółmi, nigdy nic prócz przyjaźni między nami nie było, kwestia zaufania drugiej osobie, partnerowi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×