Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jj77

Nefrolog dzieciecy

Polecane posty

Witam Pszukuje dobrego nefrologa dzieciecego na pomorzu, moze macie jakies namiar, z tego co słyszałam doby jest Wojciech KOsiak ale czy ptzyjumje w Gdyni albo ewentualnie gdzies poza Endomedem bo tam dopiero termin na koniec maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szukam22
ale na slasku jest takie forum babyboom tam jesr watek orefliksie-poszukaj bedzoe o nefrologach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o trójmiasto to autorko polecam Magdalenę Rajf. Przyjmowała w Gdańsku na Zaspie,jednak słyszałam,że miała "się przenieść".Wiec musialabys poszukać w necie gdzie przyjmuje.Byłam z synem i byłam bardzo zadowolona.Bardzo profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermerkwa3
W centrum medycznym Lifemedica obecnie pracuj***ardzo dobry nefrolog. Tutaj znajdziesz kontakt,pod któym mozna zapisać się na wizytę: http://lifemedica.pl/specjalizacje/nefrologia-dziecieca/ Akutalnei chodzę tam z córką.Przyjmują tam fajnie lekarza. Początkowo próbowałam dostać się na narodowy fundusz zdrowia ale jest bardzo trudno. Są bardzo duże kolejki. Nam powiedzieli,że powinniśmy czekac na przyjęcie ponad 6 miesięcy a to było dla nas zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×