Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MADEinFRANCE

ROBIŁ KTOŚ KURS KSIĘGOWOŚCI??

Polecane posty

Gość Sabiczka
I jak idzie kursik?? Można prosić do Ciebie jakiś mail??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkakakakaa
Krew mnie zalewa jak ktoś pisze, że chce sobie zrobić kurs księgowości bo teraz dużo zarabiają księgowe Owszem ale s dobrych firmach, trzeba być dobrą księgową, parę lat doświadczenia i nie rzadko znać języki A jak ktoś pisze, że to odejmowanie i dodawanie i to proste Na tych kursach to taka jakby porównać 1-3 klasa podstawówki jestem po studiach o kierunku rachunkowość I uwierzcie mi Nie wszyscy do tego się nadają To odpowiedzialny zawód Jeżeli kogoś to nie interesuje to odradzam bo można się przejechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara_D
Ja tam uważam, że warto zrobić kurs księgowości, jeżeli ktoś czuje że temat go interesuje. Nie każdy ma możliwość studiowania rachunkowości, a taki kurs wciąga cie w temat, uczysz się podstaw i zaczynasz mieć jakiekolwiek pojęcie o danym zawodzie. Ja np wzięłam udział w takim kursie z 3 lata temu w Goworku i nie żałuję. Dostałam później pracę jako asystentka księgowej. Teraz wciąż się uczę i podejrzewam, że niedługo będę gotowa zacząć pracę jako samodzielna księgowa. Pozdrawiam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunelowa99
powinno się kształcić i rozwijać w kierunku, który kogoś naprawdę interesuje, inaczej to będzie męką...jeśli czujesz, że się odnajdziesz, to spróbuj, jeśli nie, to poszukaj innej pasji, na której zarobisz. ja robiła kurs księgowości i właśnie w goworku, i początkowo nie byłam przekonana, ale bardzo pomogło mi nastawienie prowadzących, dzięki którym złapałam smykałkę do tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bez wykształcenia w tym kierunku dostałam prace jako referent do spraw księgowości, potrzebowali pilnie miałam sie sprawdzić w kilka dni i udało sie szybko załapałam. Pracuje od roku, sama prowadze jedną z większych firm exportowych teraz księgowy uczy mnie sprawdzania VATu. Praca ciężka zwłaszcza księgowej ma tyle na głowie i ogromna odpowiedzialność. mnie to nigdy nigdy nie interesowało miałam szczęście, farta ale teraz jestem zadowolona i nie chciała bym innej pracy, idź na kurs i działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wierzę że to żadna czarna magia przy programach jakie teraz się stosuje, a ludzie specjalnie robią z tego czarną magię. Nikt nie mówi o byciu od razu głównym księgowym w takiej firmie jak np. Orlen, ale uważam że nie jest takie trudne to wcale. Ja to robię po studiach biologicznych ;) Do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co ci kurs ksiegowosci skoor nie mialam nigdy do czynienia z tym kierunkiem?? po ekonomii to rozumiem ale jaki pracodawca zatrudni cie w ksiegowosci po c******m kursie buahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachon
tu kolezanka opisywala przypadek ze dostala prace bez doswiadczenia wiec jak widac - da sie!! a predzej przyjmie z kursem niz bez. ja ide na kurs ksiegowosci do goworka - slyszalam ze bardzo dobry, w zasadzie sama praktyka a nie sleczenie na suchych wykladach. nei moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się ostatnio zastanawiam nad tym kursem goworku tylko zastanawia mnie ta opcja ze jest z tabletem albo bez, nie wiem co wybrac? chyba tablet jest przydatny ale nie wiem jakiej jakosci to, ale w sumie jest to niewielka doplata i chyba warto sprobowsc tej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam kursu gdzie dużo zajęć komputerowych i nie takie drogie jak w goworku do 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka bez doświadczenia i wykształcenia ekonomicznego (ale znała angielski) dostała prace w Motoroli, nie wiem, może miała jakieś znajomości, chociaż zarzekała się, że nie (ale dużo osób tak tylko mówi)... Pamiętam, że od razu zapisała się na kurs księgowości, żeby mieć jakieś szersze pojęcie. Nie wiem tylko gdzie chodziła... Ja skończyłam kurs w Taxconsilium i jestem zadowolona. Właśnie tam mają programy księgowe. Bodajże Płatnik, Optima i Symfonia (gdy szukałam, to inne firmy miały tylko Symfonię albo samego Płatnika). Fajnie, bo zajęcia prowadzili główni księgowi, strasznie dużo też liczyliśmy. Z tymi programami to jest w ogóle tak, że nie wiesz, w jakim będziesz pracowała. Dlatego najlepiej choćby pobieżnie poznać kilka, żeby wpisać też to do CV. Tak naprawdę wszystko i tak "wychodzi w praniu", tzn. w pracy poznajesz je na wylot. Na szkoleniach dają taką bazę, żeby w ogóle mieć pojęcie co zrobić (oprócz włączenia), najważniejsze funkcje, podstawowe czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo tutaj - sylpio.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarobić nie ruszając się z domu? Robisz zakupy przez Internet? Chcesz mieć dostęp do mega rabatów? Rejestrując się na portalu Qassa masz możliwość wysokich zarobków oraz dostęp do rabatów w setkach internetowych sklepów. Kupując przez Qassa część pieniędzy do Ciebie wraca. Wystarczy się zarejestrować. Wypłaty już od 50zl. Na start dostaniesz 5 zł. Serdecznie polecam https://www.qassa.pl/363689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarobić nie ruszając się z domu? Robisz zakupy przez Internet? Chcesz mieć dostęp do mega rabatów? Rejestrując się na portalu Qassa masz możliwość wysokich zarobków oraz dostęp do rabatów w setkach internetowych sklepów. Kupując przez Qassa część pieniędzy do Ciebie wraca. Wystarczy się zarejestrować. Wypłaty już od 50zl. Na start dostaniesz 5 zł. Serdecznie polecam https://www.qassa.pl/363689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci, żeby program księgowy był ekonomiczny, to możesz wybrać SKP Firma (Super Księga Podatkowa). Dostępny jest on na stronie www.ksiegapodatkowa.pl. Można dobierać tutaj moduły i płacić tylko za potrzebne nam funkcje. Księga podatkowa jest podstawą. Ale można wybrać też abonament z rozliczeniami ZUS i płacami, fakturami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. mnie najlepsze kursy księgowości organizuje Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - znajdziecie w google. Uczą od podstaw wszystkiego plus prawo i podatki (podstawy co prawda, szczególnie prawo) ale od podatków jest doradca podatkowy a od prawa adwokat jeśli się chce coś załatwić. Sama rachunkowość jest suuuupeer polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Ci kurs księgowości. Ja swoją firmę i wszystkie pity wysyłam do sprawdzonego od lat biura rachunkowego z Łodzi. Mieszkam niedaleko więc w razie potrzeby wiem gdzie iść żeby o cos zapytać czy coś wyjaśnić, ale zwykle i tak rozmawiam z Paniami mailowo zawsze wszystko jest na czas i solidnie zrobione a że trochę papierków jest to wytargowałam rabat. Jakby co to biuro rachunkowe M-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie z księgowości w MDDP prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam w MDDP i jestem bardzo zadowolona. Sobie spokojnie radzę po tym kursie, a to dzięki naprawdę dobrych prowadzących, dobrze rozłożonych tematach, ktore przerabialiśmy, materiałom szkoleniowym, do ktorych do dziś wracam. Kogo nie zapytać z mojej grupy, to wszyscy takie samo zdanie, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stoję właśnie przed wyborem kursu i też skłaniam się ku MDDP, głównie ze względu na kadrę i na pozytywne opinie. A wiesz może, jak często robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po tym kursie i to nie prawda, że jak nie jestem po studiach, to nikt mnie nie zatrudni, bo nic nie umiem. Zawsze lubiłam matematykę, po prostu wyszło, że robiłam inne studia. I świetnie radzę sobie w obecnej pracy tylko po tym kursie. Wiem, że ekonomiści po studiach będą takie opinie tutaj pisać, bo "więcej się napracowali" i zajęło im to dużo więcej czasu, ale prawda jest taka, że jak ktoś jest w tym dobry i to czuje, to po tym kursie umie dokładnie tyle, co Wy po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Spójrz na stronie http://eventis.pl/szkolenia/ksiegowe

Jest lista szkoleń i kursów dla księgowych, może znajdziesz też coś dla siebie. pewnie kurs + praktyka to podstawy żeby znaleźć pracę w tym zawodzie, ale i tak trzeba zacząć od podstawowych stanowisk, nie ma co liczyć na zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2018 o 16:01, Gość gość napisał:

Szkolenie z księgowości w MDDP prosze o opinie 🙂

Ja polecam ich szkolena. Mają szeroką ofertę. Słyszałam, że Akademia MDDP zmienia nazwę na ADN Akademia. Można ich szukać pod nową nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam swoją przygodę z księgowością jako kompletny laik i moim zdaniem każdy może spróbować swoich sił w takiej pracy. Nie wyobrażam sobie jednak podjęcia zatrudnienia jako księgowa bez żadnego przygotowania. Zrobiłam kurs z oferty Krajowej Izby Księgowych w formie online na samodzielnego księgowego i dopiero wtedy rozejrzałam się za pracą. Wiadomo, że każdy wyniesie z tego to, co będzie chciał, ale jeśli ktoś ma samozaparcie, to taka nauka może otworzyć wiele drzwi do różnych firm. Trzeba próbować, nie zniechęcać się na start. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2022 o 07:34, Justa1616 napisał:

Zaczęłam swoją przygodę z księgowością jako kompletny laik i moim zdaniem każdy może spróbować swoich sił w takiej pracy. Nie wyobrażam sobie jednak podjęcia zatrudnienia jako księgowa bez żadnego przygotowania. Zrobiłam kurs z oferty Krajowej Izby Księgowych w formie online na samodzielnego księgowego i dopiero wtedy rozejrzałam się za pracą. Wiadomo, że każdy wyniesie z tego to, co będzie chciał, ale jeśli ktoś ma samozaparcie, to taka nauka może otworzyć wiele drzwi do różnych firm. Trzeba próbować, nie zniechęcać się na start. 😉 

Zdecydowanie, jak się chcę to można. Planuje przebranżowienie i jestem zainsteresowana kursem księgowości. W szczególności interesuje mnie szkolenie w ADN akademii. Słyszałam, że to ich nowa nazwa, zastanawiam się czy zmieniły się szkolenia i kursy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×