Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yellowka

Gdzie spędzić tanio długi weekend majowy?

Polecane posty

Gość gość
ja jak tylko mam wolny weekend to staram się gdzieś pojechać. Ostatnio byłam w Krakowie i jestem zachwycona tym miastem. Miałam okazję zatrzymać się w Hotelu Best Western Old Town, gdzie wszędzie miałam blisko i mogłam poczuć ten niesamowity klimat miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wspominam pobyt nad Piasecznem, koło Łęcznej. Obsługa bardzo pomocna, szybka rezerwacja pokoju online, dobre stawki, zwłaszcza poza sezonem. Cały ośrodek jest bardzo duży, ma nawet własną plażę przy jeziorze. Dużo alejek do spacerowania, dobre miejsce dla zakochanych. Dobrze widać jak to wszystko wygląda na fotkach na ich portalu -www.resortpiaseczno.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio byliśmy w Ustce, a dokładniej w hotelu www.grandlubicz.pl Hotel spełnia najwyższe oczekiwania, wszyscy znajdą tam coś dla siebie. Basen jest spory, a strefa spa bardzo rozbudowana. Jedzenie w restauracji na najwyższym poziomie, a obsługa bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w tym roku są w maju dwa długie weekendy. Jeden z nich spędzę w Krakowie, piękne miasto, w którym zawsze dobrze się czuję. Bardzo się cieszę, że udało mi się zarezerwować nocleg w Hotelu Best Western Old Town, z niego wszędzie będę miała rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka87
Ktoś wcześniej wspominał o Pradze...Uwielbiam Pragę, w tym roku tam byłam :) Też nie zapłaciłam dużo, bo akurat trafiłam na promocje autobusowe i do tego znalazłam tani nocleg na bookaparcie. Teraz mam piękne wspomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od bardzo dawna jeździliśmy z rodziną na wakacje do Ośrodka Imperiall . Postanowiłam również z mężem zorganizować tam wesele. Kompleks jest luksusowy. Nasze wesele zostało połączone z pobytem gości w SPA. Mieliśmy kameralny ślub, więc cenowo wyszło przyzwoicie. Kelnerzy w hotelu obsługiwali gości profesjonalnie. Nikomu nie trzeba było zwracać uwagi. W razie czego można przedłużyć wesele za stosunkowo niewielkie pieniądze. Uważam, że dobrze wybraliśmy. Hotel do tej pory odwiedzamy, tym razem z synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja majówkę zawsze spędzam nad jeziorkiem, przy wędce ;) Teraz przeglądam sobie wędki konger - https://www.bolw.pl/pl/c/Wedki-teleskopowe/73 Zawsze marzyła mi się wędka teleskopowa, więc chce w końcu taką nabyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pewnie odwiedzę ze znajomymi Mazury i hotel http://www.zalesiemazury.pl/ <3 piekne krajobrazy i bardzo fajny ośrodek w którym na pewno dobrze wypocznę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już z chłopakiem zarezerwowałam miejsce w http://www.balticinn.pl/ nad morzem. Mają bardzo fajne pakiety na ten czas więc grzechem było nie skorzystać, tym bardziej że oboj***ardzo lubimy wyjazdy nad wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ już planujemy gdzie spędzimy tegoroczny urlop przejrzałam bazę noclegową i bardzo mnie zaciekawiła oferta jaką znalazłam na stronie pod adresem www.imperiall.pl Nie myślałam, że Sianożętach jest takki fajny ośrodek wypoczynkowy, który leży nie tylko tuż przy samej plaży ale oferuj***ardzo dużo atrakcji i różnorodne miejsca noclegowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczam kajaki nad Dunajcem od www.raftingtrzykorony.pl i przyznam, że obsługa jest porządna, bo dostarczają sprzęt i później wszystko odbierają. Człowiek nie martwi się o żadne formalności. Sternik u nich profesjonalny. Szkolił mojego syna na wakacjach. Dobrze wyszło, adrenalina jest na niektórych odcinkach. Najczęściej wypoczywamy niedaleko Czerwonego Klasztoru przy granicy polsko – słowackiej. Dobra baza wypadowa w góry i na spływ kajakiem, pontonem. Grill bez problemu, fajna, luźna atmosfera. Dunajec, nawet bez doświadczenia bez problemu. Pozytywna ekipa, dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Rafting na Dunajcu oraz spływy kajakowe Dunajcem z firmą http://rivent.pl/ zdecydowanie najlepszy sprzęt w rejonie. Dysponujemy własnymi przystaniami i polem campingowym. Wiele tras spływu oraz dla osób szukających mocniejszych wrażeń kajakarstwo górskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz smacznych dniach to koniecznie odwiedź pizzerie u Adama. Można w niej naprawdę smacznie zjeść. Zobacz jej ofertę, która znajdziesz na stronie pod adresem www.krynica-pizza.pl To miejsce, które obowiązkowo odwiedzam nawet jak jestem tylko przejazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wynajęliśmy sobie ze znajomymi domek u nich www.tajgolka.pl . Przemówiły do nas dobre warunki, ceny i malownicza okolica. Polecam, na stronce macie foty, ale w realu wygląda jeszcze wspanialej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białka Tatrzańska jest super na weekendy i wakacje:) Mam nawet na oku fajny hotel gdzie zwykle nocujemy, a mianowicie tu www.hotelgorskibialka.pl . Spoko ceny, czyściutko, obsługa przemiła, warto więc odwiedzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdaisyy
My pojechaliśmy do Pragi. Zarezerwowaliśmy sobie wcześniej kwaterę na Bokaparcie, przejazdy też ogarnęliśmy wcześniej i było bardzo fajnie i miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym miejscem na wypoczynek są góry. Polecam www.hotelgorskibialka.pl zawsze tam z dzieciakami jeździmy, za każdym razem jest równie fajnie, chyba nigdy nam się nie znudzi, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Mazury? Piękne widoki i świeże powietrze. Polecam zatrzymanie się w hotelu Zalesie Mazury, wyjdzie taniej, bo nie trzeba będzie jeździć daleko w poszukiwaniu atrakcji, wszystko mają na miejscu. Strefa Spa, place zabaw dla dzieci, Bajkolandia, animacje, nauka jazdy na kucyku. Nie trzeba będzie daleko szukać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/boze_cialo_2018.php Tzn. jeśli chodzi o weekend czerwcowy. To po prostu idealny moment na taki wyjazd, bo macie tam w zasadzie wszystko, co tylko może wam przyjść do głowy. Idealna miejscówka pod wypad z dziećmi. Cóż - czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy pod Warszawą. Kilkadziesiąt kilometrów od stolicy można dość tanio i spokojnie spędzić każdy weekend, nie tylko majowy. Zatrzymaliśmy się tutaj: https://www.ranchopodbocianem.pl/dla-rodziny. To był świetnie spędzony czas z rodziną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można fajny weekend spędzić w Pradze z biurem Gryf (http://gryftravel.pl/praga/). Polecam ich, poza wyjazdami dla klientów indywidualnych robią też wyjazdy grupowe i chodzi mi po głowie, żeby w naszej firmie taką wycieczkę przez nich zrobić. Stawki mają rozsądne, nie są to jakieś wydumane sumy licząc transport, nocleg, obsługę pilota, ubezpieczenie i jeszcze pełne wyżywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×