Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile trzeba jezdzic

ile codzien trzeba jezdzic na rowerze zeby schudnac? jezdzi ktos??

Polecane posty

Gość gość
ja jezdze codzienie 8km i schudłam 11kg plus dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jeździłem rowerem to 66 w ubraniu ważyłem,jak fazę na rower straciłem to waga 78 na golasa pokazuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupak
jesteście żałośni co wy wiecie o rowerach kmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdzilam rok na silowni. Ostry ponad godzinny trening szybkim tempem na stojaco 6 razy w tyg. Jadlam wszystko co chcialam tylko silownia o 18 i pozniej juz nic. Nie wiem czy polecialam kg bo nie uznaje wagi. Cialo zrobilo sie niesamowite twardy plaski brzuch mocne nogi rece zero cellulitu biust jedrny i o dziwo nadal rozmiar c. Jesli stawiasz na rowererek to musi byc to porzadny magnetyczny drogi sprzet. Na rehabilita yjnych kakalakach nie ma efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłuszcz podobno zaczyna spalać się dopiero po 30 minutach aktywności fizycznej. Zatem moim zdaniem jednorazowo powinniśmy spędzać przynajmniej 60 min na rowerze. Druga sprawa to dieta. Myślę, że powinna być bogata w białko. Tutaj znalazłam rozpisane posiłki: http://www.trasymasy.pl/jak-schudnac-na-rowerze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mektomek
bo żeby schudnąć trzeba mniej jeść czyli mieć ujemny bilans kaloryczny do tego rower godzinna jazda średnim tempembez przerwy i gwarantuje że po miesiącu poleci waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo rower stacjonarny pomógł. Po drugiej ciąży ważyłam 130 kg przy wzroście 185 cm. Codziennie jeździłam minimum 30 minut od 35-45/h , nie jedząc kolacji po 18- tej. Na początku było ciężko to piłam kefir czy jogurt naturalny. Dieta niskotłuszczowa i po pół roku ważę 80 kg. Oczywiście żadnych napojów typu cola, ja nie lubię za bardzo niegazowanej wody to piłam lekko gazowaną. A całe życie walczyłam ze zbędnymi kg bo zawsze byłam przy kości i w końcu się udało. Teraz jem normalnie ale bez kolacji i naprawdę wszystko i dalej jeżdżę i spacer z psem czy basen. Także można schudnąć jak się ma motywację. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupota link zeto glupie haha haha hi ji hi hop ale jlll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakisylwe
Do tego potrzebny jest odpowiedni rower, który nie posiada przerzutek, dodatkowo możemy także nabrac kondycji, ja swój kupiłem na https://iwobike.pl/ i bardzo polecam, efekty już są widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×