Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amfetka

kupilam wibrator i nie zawaham sie go uzyc P

Polecane posty

Dzis przyjdzie do mnie \"rabbit\" pocztá...moj nowy przyjaciel.... wrrrrr :) Slyszalam, ze warto !!!! Orgazm murowany!!!! Nareszcie jakies konkrety!!! :) Goráco polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba brazilia
tylko gorzej jak okaze sie ze wibrator jest lepszy od twojego faceta;( powodzenia tez mam ochote czasem sobie kupic ale kolezanki mowily mi ze pozniej sex z facetem to dramat, zrezygnowalam...... z wibratra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
Jak go zostawilas, to nie mozesz juz sobie innego znalezc ? Albo idziesz na latwizne, albo taki pasztet jestes, ze Cie zaden nie chce ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe to nie jest tak... wrecz przeciwnie. Zostawilam tamtego, bo byl chujowy w lozku itp... teraz spotykam sie z kims innym, ale nie jestem latwá dziewczynka wiec musze sobie jakos radzic. A nie uwazam, ze zaliczam sie do "pasztetow"...nie mam z tym zadnych kompleksow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko Saurona
poka jak se go wkładasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko Saurona
pewnie że bym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfetka a wiesz że to ci później może więcej zaszkodzić że żaden facet nie da ci takiej frajdy jak ten cyborg... napewno masz racje, ale pokusa jest taka duuuuza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
zrob sobie paluszkiem, albo zawolaj nowego i sie nie kryguj, ze nie jestes latwa. Co Ci daja jakies durne czekanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paluszek juz mi sie znudzil. Mamy 21 wiek, a ja lubie experymentowac... napewno dlugo nie bede czekac takze wkrotce zaczne experymenty i fatazje z moim nowym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko Saurona
poka experymenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hej (cyborg z facetem) nie bijta się ma(Amfetka) dwa warkocze, podzielita się..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
Mozesz jeszcze pozyczyc sobie mlot pneumatyczny z pobliskiej budowy. Odlot murowany i to w kosmos ;) :P Jak juz cos robisz, to idz na calosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy my.. no tego... czy do czegoś doszło?? może to nie moje dziecko?? Nie pamiętam pijany byłem;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczucie humorku Ci sie trzyma ;) Jak tam z Twoja zonká? Wprowadziles jakies nowosci i eksperymenty w zyciu erotycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe techniki ziewania, zasypianie z nagła na boku i na wznak...;):D:D:D nasze życie erotyczne jest coraz bardziej urozmaicone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola43
sex shop samoobsługowy polecam Łódź kilińskiego 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×