Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinkaaaaaaaaaa

komunikatywny angielski- co pracodawca przez to rozumie?

Polecane posty

Kiedyś odpowiedziałam na ogłoszenie, gdzie pracodawca chciał znajomości angielskiego na poziomie komunikatywnym, więc po kilkunastu minutach rozmowy o doświadczeniu zawodowym, zainteresowaniach itp. przeszedł do rozmowy po angielsku. Zadał mi może z 5-6 pytań np. miałam opisać co robiłam w ostatni weekend, jakie obowiązki wykonywałam w ostatniej pracy, czy uprawiam jakieś sporty, a potem taka krótka rozmowa, że niby dzwoni klient i coś tam się pyta po angielsku i trzeba było jakoś "pociągnąć" tą rozmowę. Zresztą na tej rozmowie sprawdzali prawie wszystko co się wpisało w cv, czyli także sprawdzenie znajomości pakietu office- jakieś zadania w wordzie, excelu i power poincie. Było to ogłoszenie jako pracownik biurowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppp
no to mnie troche wystraszylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
pracodawcy czesto pisza komunikatywna a pozniej wychodzi ze chodzi o tlumaczenie dokumentow w tutaj to juz musi byc biegla znajomosc tak jak pisalam wyzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop-hop
i jak? byłas na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaaaa
nie bylam, bo okazalo sie ze musi byc to osoba ktora ma jakies pojecie o czytaniu rysunku technicznego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia28
W speak up mają różne kursy angielskiego, w zależności od stopnia zaawansowania i czasu, który chcesz poświęcić na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje taki kurs w speakup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunikatywny - dzwoni telefon, odbierasz i konwersujesz. Jesli dukasz i sie jakasz nie skladaj podania bo sie zblaznisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, zakres słów musi być dość szeroki, do tego trochę odmiany. Często jest tak, że trzeba pod szlifować swój angielski w szkole językowej żeby zdobyć swoje wymarzone stanowisko pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIERD.LICIE bez sensu! Niczym się nie martw przesadnie tylko idź na rozmowę! Komunikatywny z funkcją tłumacza ?! na jakim świecie żyjecie? Wiara w siebie i w zaparte. W najgorszym razie okaże się że nie przejdziesz, ale moim zdaniem to mało prawdopodobne skoro się dogadujesz. Skoro w planach są wyjazdy to chodzi raczej właśnie o "gadkę" organizacyjną (terminy, adresy, rezerwacje i takie pierdoły o pogodzie właśnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunikatywny angielski to taki, gdy dzwoni do Ciebie Anglik i pyta o ofertę, a Ty umiesz mu wytłumaczyć. Może nie będziesz mówić tego kwieciście, może czasem powiesz Kali jeść, Kali pić, ale Anglik Cię zrozumie, a Ty jego. To minimum B1. Polecam poczytać o http://enlinado.pl naprawdę ciekawy kurs angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×