Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paryz London

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3190
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1149 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

9026 wyświetleń profilu
 1. Paryz London

  Family beauty box -oglada to ktos jeszcze?

  Masz rację. Zamiast cieszyć się, że dziewczyna wie czego chce, sama sobie wybrała szkole, chce się uczyć w niej i robi to, ma pomysł co chce robić w życiu, Anna przeżywa to bardzo, niemal załamana, że córki nie ma na stałe w domu i rodzina nie jest w komplecie. Bardzo na nią wpłynęła niekorzystnie ta sytuacja przez rok, za to Zuzia kwietnie, widać, że jej to odpowiada.
 2. Paryz London

  Malinowa się rozwiodła?

  Niee
 3. Paryz London

  Holly Molly z Norwegii

  To może spokojnie odłożyć. To, co wydałaby na dziecko że swojej pensji, pokrywaja alimenty a i pewnie ojciec finansuje coś extra, do grosza się nie rozliczają. Do tego dochodzą dodatki na dziecko, plus socjal. To z pensji opłaci rachunki I jedzenie a resztę odłoży. A że po rozwodzie dostała swoją część, potem po urodzeniu dziecka, plus odkladanie latami ot i cała tajemnica.
 4. O dawno ich nie oglądałam. Ale oni mają reżyserowane filmiki.
 5. Paryz London

  Holly Molly z Norwegii

  Mówiła, że socjal był tam bardzo wysoki. Z socjalu mogła odkładać, a żyć z zarobków.albo odwrotnie. A mając teraz dziecko i wydatki na nie i tak jej zostanie więcej niż miałaby sama. I socjal pewnie też ma większy jako samotna matka to idzie odłożyć. A że nue kupuje jakoś maniakalnie pierdół, na wycieczki co miesiąc nie jeździ, ani nie lata do kosmetyczki to spokojnie odłoży. Plus pieniądze na dziecko plus alimenty i to nie małe pewnie. I chyba już 15 lat pracuje za granicą, tam się idzie dorobić za taki czas.
 6. Paryz London

  Family beauty box -oglada to ktos jeszcze?

  Zuzia już nie wróci do domu na stałe. Anka-nie wiem co się dzieje coś niedobrego. Za bardzo związana jest z dziećmi, jak wyjdą z domu, to dostanie depresji. Dziwnie się porobiło.
 7. Paryz London

  Koty Szarloty

  Też to zauważyłam. Pójdzie w końcu do pracy, to ludzie nie pozwolą jej sobie wejść na glowe. Bo zasiedzi się jak Malinowa do 18 tki Laury. A Dawidowi niechaj zdrowie sprzyja jak najdłużej.
 8. Paryz London

  Szczecińska cwana szmula

  A wiesz, faktycznie. Jak to było, rozwód w 2017 chyba a nowy facet w 2019? Bo w 2020 w pandemii w tych Włoszech byli, a już byli razem od lipca? Rozwód jakos na jesień 2017. Nie pomyślałabym wtedy, że jej się tak zycie ułoży a Szusz tak. Tam się wszystko zmieniło.
 9. Paryz London

  Szczecińska cwana szmula

  Wyszła na swoje po prostu i lepiej dla niej dobrze jej się ułożyło a to tylko kilka lat.
 10. Paryz London

  Holly Molly z Norwegii

  Niezupełnie. Dostała kasę po podziałem majątku po rozwodzie z Turkiem. Potem jednak odłożyła to co zarobiła. Plus alimenty i plus wysoki socjal. Przez kata się uzbierało.
 11. Paryz London

  Monika z Rodzinka M vlog

  Jeszcze tylko 5 lat
 12. Paryz London

  Monika z Rodzinka M vlog

  A może tak chce żyć? Jakby nie chciała, to wychodziłaby rano na 8 godzin do pracy i wracała po południu. A obiad gotowałaby na zmianę z mężem. Albo kupowali gotówce. I jakby chciała, to ubierałabym się w innym stylu, czy nosiła inna fryzurę, makijaż, prowadziła inny tryb życia, może chodziła na siłownię, czy na jakiś crossfit. A że tego nie robi, a żyje jak żyje, wniosek z tego, że taki tryb życia jej odpowiada, więc po co miałaby go zmieniać?
 13. Paryz London

  Myśliwiec

  Chyba jednak najlepiej czuje się w domy, odżyła po powrocie. Zupełnie inaczej się to ogląda.
 14. Paryz London

  Koty Szarloty

  Nerwica natręctw akurat na tym nie polega. To po prostu taki charakter.
 15. Paryz London

  Myśliwiec

  Od orzechow
×