Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nataszza

POPRAWKA NOSA- proszę o pomoc !!!

Polecane posty

Gość Nataszza

Witajcie, jestem pół roku po operacji i nie jest ona udana. Miałam ładny profil przed operacją i maleńki garbek, który wystarczyło spiłować. Poza tym nos był trochę za długi ale szczupły- toteż wystarczyło go skrócić minimalnie. Mam teraz gorszy profil, łukowaty co kompletnie mi nie pasuje oraz końcówkę jak kartofel. Chcę to poprawić ale już u innego lekarza. Czy jest szansa na zrobienie by nos był prosty a nie łukowaty, czyli by uzupełnić jakoś tą za bardzo wygięta kość + zwężenie cz. chrzęstnej. Który lekarz jest specjalistą od nosów i powtórnych operacji- muszę mieć pewność tym razem, już nie mogę ryzykować. Co sądzicie o Łątkowskim, Szczycie- czy oni są najlepsi ? czy inni? proszę niech mi ktoś doradzi, kto miał już poprawkę i jakie są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
Łątkowski jest dobry, musisz iść na konsultacje żeby plastyk zobaczył Tój nos i ocenił co sie da zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podobno ale na pewno
Po Latkowskim tez ludzie poprawki robia u innych lekarzy.Radzilabym wejsc na forum Beauty i na spokojnie czytac opinie,ale nie tylko od osob niedawno operowanych bo one jeszcze czekaja na efekt koncowy tylko czytaj opinie osob ,ktore zrobily operacje pol roku temu lub rok ,w takim okresie bardzo duzo potrafi sie zmienic : od poczatkowych zachwytow do poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszza
Wiem o forum beauty, ale tam głownie dziewczyny zachwalają swoje nosy a jak już jest ktoś kto potrzebuje pomocy, tak jak ja, to nie ma odzewu i nic właściwie się dowiedzieć nie można. Myślałam, ze może tu mi się uda. Miałam kompleks na punkcie nosa, ale nie potrzebnie, bo byłam ładną dziewczyną a nos nie był taki zły, teraz mam gorszy i jestem brzydsza- oszpeciłam się za pieniądze i na własne życzenie. DZIEWCZYNY JEŚLI MACIE W MIARĘ NORMALNE NOSY, TO NIE RÓBCIE OPERACJI PLASTYCZNYCH, BO POTEM MOŻE BYĆ TYLKO GORZEJ. ZASTANÓWCIE SIĘ PORZĄDNIE NIM SIĘ ZDECYDUJECIE NA TO !!! Ja jestem załamana, bo nie mogę na siebie patrzeć i nie chce mi się już żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3d
U kogo robilas ze musisz poprawiac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszza,ja robilam u Pana Cisinskiego w Krakowie,bardzo rzeczowy czlowiek,jedno zerkniecie i wiedzial co mi trzeba :) jeszce jest spuchniety ale juz troche podejzalam pod opatrunkiem ;) i jestem w 100% na tak :) poza tym duzo sie pisze o Polanicy zdroj,wiec moze tam,najlepiej wejdz na rozne strony i obejrzyj sobie zdjecia przed i po,zobaczysz kto i jak robi,a co do wypelnienie Twojego luku to nie ma problemu,lekarz zastosuje implant,a skrzydelka zwezane sa zazwyczaj od srodka wiec nie zostaje zadna nowa blizna,powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADRES EMAIL WIDOCZNY W POPRZ POSCIE JEST NIEAKTUALNY,GDYBY KTOS MIAL JAKIES PYTANIA,PROSZE NA FORUM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszza
Na implant na pewno się nie zdecyduje, to już wole przeszczep kości biodrowej, przynajmniej to własny materiał a nie sztuczny. Najpierw muszę pojechać na konsultacje i dowiedzieć się co mi powie dany lekarz a kasy niestety i tak na razie nie mam, nie wiem chyba sprzedam nerkę by ją zdobyć... Bardzo chętnie nawiąże kontakt z osobami, które są po nieudanej operacji i zamierzają się poddać reoperacji lub osobami, które już taki zabieg "naprawczy" przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszza
są tu w ogóle jakieś dziewczyny, które wybierają się lub były na poprawce chrzęstno- kostnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonka
nataszzza a u kogo robiłaś nos??? może spróbuj poprawic u dr bromy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszza
Robiłam u dr Stępniewskiego, ale z tego co wiem to nosy mu raczej wychodzą. Mój mu jakoś nie wyszedł, być może trochę z mojej winy, bo za bardzo wzięłam sobie do serca porady o uciskaniu nosa w obawie przed okostną. Jednakże sądzę, ze jest to wina źle złożonych kości, gdyż są miejsca gdzie troszkę się nos zapada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszza
Rozumiem, ze na forum są tylko osoby przed operacjami plastycznymi albo te zadowolone i nikt nie ma nikogo w podobnej sytuacji. Szkoda, czyli ze tu na pomoc i niezbędne info. liczyć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly-m
Nataszza a co twoj chirurg na to? Ja wiem tylko tyle, ze opuchlizna z czubka nosa potrafi schodzic bardzo dlugo, nawet do roku i dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanamana
Ja także mam podobny problem i bardzo potrzebuje poprawki w cz. kostnej i chrzęstnej. Głownie to zależy mi na podwyższeniu zbyt obniżonej kości. Czy ktoś miał juz taki naprawczy zabieg ? Jaki chirurg jest dobry w poprawianiu takich defektów po innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
NATASZA NApisz jak tam nosek czy juz go poprawilas??JA mam taki sam problem nosek mial byc skrocony a jest zamiast prostego zadarty gruby a czybek kartoflowaty i dziurki nie rowne tez mnie szpeci w tamtym juz mi bylo piekniej tez mnie czeka poprawka chce miec prosty szczuply i szpiczasty bardziej a nie okragly to mi zycie rujnuje I WYGLADAM JAK SWINIA NOS W GORZE WCALE MI NIE OPADL ZA BARDZO SKROCONY napisz jak tam Z gory dziekuje CHCIALABYM Z TOBA POROZMAWIAC ORAZ Z TYMI KTORZY TEZ PRZEZ TO PRZECHODZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
NATASZZA JA bym prosila cie o twoje dane mamy bardzo podobne doswiadczenie tez mam taki nos lub bardzo podobny Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakswina
witam Jestem tydzien po operacji i nos jest strasznie zadarty a mialbyc prosty, i tez nie wiem co bedzie dalej i jesli miałoby tak zostac ( a wygladam duzo gorzej) tez chcialabym to poprawic, ale nie wiem u kogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pOPRAWIONA
Operacją plastycznym powinny się poddawać osoby tylko takie, których wygląd naprawde odstaje od przeciętności. A nie, laska ma normalny nos, a potem płacze, że ma gorszy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
Do poprawionej Nie wydaje mi sie ze sa tu osoby ktore mialy normalne nosy i poszly na operacje To bzdura kTO BY SOBIE TAKIE COS ROBIL Ciebie to nie dotyczy i nigdy nas nie zrozumiesz jesli twoja operacja sie udala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też będe mieć poprawkę po OP u Partacza Stępniewskiego. I uważam , ze akurat nosy to mu nie za bardzo wychodzą. Jest kiepski. Sataram się odwodzić każdego od OP u niego. Ja jadę do Stanów. Tam lekarze specjalizują się własnie w poprawkach. Robią cudeńka. U nas jeszcze tego nie ma, dlatego nie warto ryzykować poprawki w PL ....swoja drogaą to sporo osób narzeka na STępniewskiego. Ja byłam nawet tak średnio zadowlona, ale poprawkę mi spier..... Teraz musze poprawiać. Powinno byc OK bo to część chrzęstna. No ale w PL nie zaryzykuję. Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaaa
do mmprincess : A możesz napsiać coś wiecej o tej poprawce w Stanach (u kogo?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja tez mialam robiony nos u dr.Stepniewskiego.Jestem zalamana.Mialam dlugi szczupyi i garbaty nos.Teraz mam nieco krodszy za to szpiczasty ,zadarty z duzymi dziurami na dodatek krzywy i jak na moj gust zbyt wyszczuplony .Prosze o kontakt osoby z podobnym problemem.Dziewczyny gdzie robicie te operacje w stanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeeeey
Witam. Ja jestem po 2 nieudanych zabiegach nosa. Jestem załamana. Według mnie mi lekarz także spiłował za dużo kości, co daje efekt okropnie wyszczuplonego i obniżonego nosa w cz kostnej i za bardzo kulfoniastego w cz chrzęstnej, a do tego mam 2 różne dziurki;/ Po prostu masakra. Szukam lekarza który podjął by się poprawki i podnióśł by mi kość. Zastanawiam się nad przeprowadzeniem zabiegu u dr Nawrockiego ponieważ zajmuje się on przeszczepami i innymi trudniejszymi przypadkami. Jednakże nie ma zbyt dużo opinii na jego temat a boje się oddać po raz 3 w ręce kogoś niepewnego. Jeżeli jest ktoś kto przeszedł zabieg mający na celu podniesienie grzbietu nosa lub chce się poddać takiemu zabiegowi proszę o kontakt. Mój numer gg: 4564463.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mmmmprincesss czy to znaczy ze juz mialas 2 operracje nosa robione ateraz bedzie trzecia??? ja teraz jade na druga operacje bo mi sie nos zapadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki nos
Hej. Ja szukam lekarza co mi zrobi poprawke po innym. Mam po tej operacji okropny, szeroki nos. Nos miał być mniejszy jak na symulacji a jest prawie taki sam jak był i do tego jeszcze zrobił sie szerszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plp
ktos tu jeszcze zaglada? jak dziewczyny z waszymi poprawkami nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smuuutna76
Czesc dziewczyny, Ja niestety tez mam popsuty nos:( .. I jestem już po operacjach naprawczych, ale rezultat kiepski:( jestem po ściagnieciu gipsu po 3 korekcie, w ktore pokladalam wszelkie nadzieje... Teraz to juz nie wiem:( halllo, jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u kogo robilaś op.,2 poprawki - masakra, czy po 1 nie było poprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam podobny problem, nos robił mi doktor Piotr Skupin z Poznania. Nos był prosty ładny z profilu, a po operacji jest jakis dziwny łuk. Poza tym nos w ogole nie został wyprostowany, a o to tylko chodziło! Teraz nos się zapada, bo doktor wyciał za duzo i zniszczyl konstrukcje nosa. Byłam u doktora ktory jest jednoczesnie laryngologiem i chirurgiem plastycznym, u doktora Marcina Jadczaka, ale takze u innych laryngologow, ktorzy niestety nie zajmowali sie jednoczenie operacjami plastycznymi, opinie byly zgodne, nos trzeba zrekonstruowac, pobrac chrzastki moze kosc. Tak jak pisze tutaj nasz kolezanka NIE ROBCIE OPERACJI PLASTYCZNYCH NOSA, BO NA POCZATKU PO OPERACJI MOZE BYC NAWET OK, ALE PO 6 LATACH JAK U MNIE NOS SIE POPROSTU ZAPADA I JAK OGLADAM zdjecia sprzed operacji, to bardzo żałuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×