Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurka zza winkla

jak znaleźć hobby??

Polecane posty

Gość chmurka zza winkla
brrranoc. pchły na noc. ja też idę spać. (kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda222
Nie mam pojecia jak znalezc hobby-może po prostu nie trzeba go na siłe szukac,tylko po prostu z czasem tak naprawde wyjdzie co najbardziej nas interesuje. Jak mnie ,np.dla mnie profesjonalna fotografia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak każda mama wykonuję setetk zdjęć mojemu dziecku i przy okazji dzieciom mojego brata (bliźniaki w tym samym wieku co mój Kuba). Zdjęcia robiłam średnie, teraz wiem, że tragiczne. Wszystko zmieniło się, kiedy znajoma z forum podrzuciła mi linka na zajecia fotografii w Akademii Fotografii Dziecięcej. Mam już za sobą 2 kursy on line, gdzie nauczyłam się kopozycji, rozgryzłam nareszcie mój aparat, a poza tym, co najważniejsze zaraziłam się tą wspaniałą pasją! Teraz myślę nawet nad zmianą sprzeu, by robić jeszcze pelsze zdjęcia (mam starą lustrzankę canona). Niedawno w prezencie od męża dostałam też kurs obróbki. Kursy online są o tyle fajne, że mogę sobie czytać przydzielane mi rozdziały nawet w pracy lub późno wieczorami kiedy moje małe szczęsie nareszcie padnie wykończone zabawą. Niedawno, na moich urodzinach moje zdjęcia pochwalili nawet rodzice męża, a to już jest coś:) Mąż jest ze mnie dumny, a ja od jakiegoś już czasu zdobię ściany naszego mieszkania zdjęciami mojego autorstwa. A Kuba niedawno jak był chory i przyszła Pani doktor, to pytała kto nam takie fajne zdjęcia porobił :) Odkryłam nową pasję, odnalazłam siebie. Mam więcej energii do życia, do zabawy z moim dzieckiem. Szczerze polecam Wam zajęcia fotografii online w Akademii Fotografii Dziecięcej Marianka z Kubusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim Mamom. Założyłam nowe konto, bo mi się ktoś włamałna skrzynkę i musiałam wszystko zacząć od początku. Tu rada dla Was. Zwróćcie uwagę na swoje hasła. Ja miałam imię swojego dziecka i ktośmi się na konto włamał. Ale nie o tym dziś chciałam. Kochane, jak każda mama wykonuję setetk zdjęć mojemu dziecku i przy okazji dzieciom mojego brata (bliźniaki w tym samym wieku co mój Kuba). Zdjęcia robiłam średnie, teraz wiem, że tragiczne. Wszystko zmieniło się, kiedy znajoma z forum podrzuciła mi linka na zajecia fotografii w Akademii Fotografii Dziecięcej. Mam już za sobą 2 kursy on line, gdzie nauczyłam się kopozycji, rozgryzłam nareszcie mój aparat, a poza tym, co najważniejsze zaraziłam się tą wspaniałą pasją! Teraz myślę nawet nad zmianą sprzeu, by robić jeszcze pelsze zdjęcia (mam starą lustrzankę canona). Niedawno w prezencie od męża dostałam też kurs obróbki. Kursy online są o tyle fajne, że mogę sobie czytać przydzielane mi rozdziały nawet w pracy lub późno wieczorami kiedy moje małe szczęsie nareszcie padnie wykończone zabawą. Niedawno, na moich urodzinach moje zdjęcia pochwalili nawet rodzice męża, a to już jest coś:) Mąż jest ze mnie dumny, a ja od jakiegoś już czasu zdobię ściany naszego mieszkania zdjęciami mojego autorstwa. A Kuba niedawno jak był chory i przyszła Pani doktor, to pytała kto nam takie fajne zdjęcia porobił :) Odkryłam nową pasję, odnalazłam siebie. Mam więcej energii do życia, do zabawy z moim dzieckiem. Szczerze polecam Wam zajęcia fotografii online w Akademii Fotografii Dziecięcej Marianka z Kubusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej podłączyć to do swoich zainteresowań, ja np interesuje się militariami i wojną i zaczałem składać modele samolotow (stad kupuje http://www.modelmaking.pl/ ) i mam juz caly pokoj w modelach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to nie jest do konca hobby, ale ja uwielbiam paintball. Mam paczke znajomych, ktorzy tez to lubia i staramy sie przynajmniej 1-2 razy w miesiacu sie wybrac do http://www.xdrivekarting.pl/ gdzie mozemy sie wyszalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów sie co lubisz, co ci sprawia przyjemnośc jak to robisz i co cie relaksuje... Ja np. uwielbiam się uczyc jezyków, serio. Chodze na niemiecki do http://www.wroclaw.oei.org.pl/ , a do tego na studiach ucze sie angielskiegi i hiszpanskiego. Uwielbiam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zapisac sie na jakis kurs i zobaczyc czy sprawia frajde, ja zapisalem sie na fusing www.artshobby.pl i mam z tego mega frajde :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl o hobby, które może cię zainteresować. Może to być marzenie, być może zawsze chciałaś coś pozwiedzać, ale nie zawsze miałaś na to czas czy pieniądze. 2 Zacznij zbierać jakieś przedmioty. Być może zawsze chciałaś zbierać znaczki, zastanów się pomożesz zrobić, aby zacząć i utrzymać swoją kolekcję. Pomyśl również o innych przedmiotach, które warto zbierać, na przykład monety, lalki czy opakowania po czekoladkach. Musisz zastanowić się, gdzie dostaniesz rzeczy, które chcesz kolekcjonować, gdzie możesz je przechowywać lub też gdzie je wyeksponujesz. I nie zapomnij pomyśleć o zamianie z rodziną. 3 Odkrywanie sztuki to również hobby. Czy kiedykolwiek poszłaś do muzeum, spojrzałaś na obraz na ścianie i zastanawiałaś się czy mogłabyś zrobić to samo? Spróbuj zacząć malować, możesz robić to farbami olejnymi, akrylowymi lub akwarelami. Możesz również naszkicować coś ołówkiem lub namalować kredkami. Dobrym sposobem na zaangażowanie się w życie społeczne i jednocześnie wykonywanie w tym samym czasie dzieła sztuki to malarstwo ścienne. Zajmie ci to dużo czasu, a każdy kto to zobaczy, uśmiechnie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×