Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ajron-san

SZOK!!!

Polecane posty

dostałem dziś takiego dziwnego maila i nie wiem co mam zrobić !!! Hello My name is miss Lucy i saw your profile today on(forum.o2.pl)and became interested in you,i will also like to know more about you,and i want you to send a mail to my email address so that i can give you my picture for you to know whom l am. i believe we can move from here.I am waiting for your mail to my email address Remember the distance or colour does not matter but love matters allot in life. Please reply me with my email address here THANK YOU FOR YOUR CONCERN YOURS LUCY. Witaj Nazywam sie panna Lucy Widzialam swoje profil na dzis (forum.o2.pl) i stal zainteresowanych w was, i bedzie takze dowiedziec sie czegos wiecej o Tobie i chce Ci wyslac mail na adres mój adres e-mail tak, ze moge dac ci moje zdjecie, aby wiedziec, z kim jestem l. ja Uwazamy, ze mozemy przejsc od here.I am waiting for your mail na mój adres e-mail Pamietaj, na odleglosc lub kolor nie ma znaczenia, ale w milosci sprawy przydziela zycie. Prosze odpowiedziec mi mój adres e-mail tutaj DZIEKUJE ZA ZANIEPOKOJENIEM YOURS Lucy. Poradźcie :( ps - kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze taki dostałem i tym bardziej nie wiem :( Najdrożsi jeden, Wiem o tym mail do ciebie jako niespodzianka ponieważ nie spełniają lub miał poprzednich korespondencji, prosimy nosić ze mną za niedogodności. Bardzo lubię mieć dobre stosunki z Wami i mam specjalnego powodu, dla którego postanowiłem napisać do was ze względu na pilny charakter mojej sytuacji. Daje mi więcej radości, bo nie wierzę, że oba materiały muszą być otwarty i szczery, jak wzajemnie poznać głęboki dół, akcje mojej samotności i myśli, przed i postępować dalej pozwól mi przedstawić się w pełni do Ciebie, Jestem miss Amina Omar Nkaje z Demokratycznej Republiki Konga, osoba ubiegająca się o azyl tutaj w Dakarze w Senegalu, w Afryce Zachodniej. Mam 25 lata stary piękny samotnych młodych czarnych afrykańskich kobiety, jak będę stosować poprzez to medium za współpracę i zapewnić możliwość inwestowania i do wspólnego biznesu z Wami w Waszym kraju. Mam kapitału znaczne kwoty pieniędzy zdeponowanych w banku w Wielkiej Brytanii przez mojego ojca, który późno honourably zamierza inwestować w swój kraj w bardzo dochodowy interes przedsięwzięciem, które mają doradzać i wykonanie wspomnianego przedsięwzięcia tam do wzajemnego świadczenia obu z nas. Twoja możliwość współpracy ma się stać moim partnerem biznesowym w swoim kraju i tworzyć pomysły, w jaki sposób pieniądze będą zainwestowane, prawidłowo zarządzane i rodzaj inwestycji po pieniądze są przekazywane do opieki z Twojej pomocy i wsparcia. Tymczasem na wskazanie chęć obsługi tej transakcji szacunku poprzez ochronę naszych interesów i na akceptację tego projektu, chciałbym przedstawić Państwu pełne szczegółowe informacje, procedury, kwota zaangażowania i uzgodnią na swoim procentowego udziału lub akcji gospodarstwa za pomoc mnie do uwolnienia depozyt i inwestowania pieniędzy w danym kraju w ramach właściwego zarządzania i opieki. I są zadowoleni z rezerwy tym zakresie i okazją dla Ciebie, jeśli sobie tego życzą, ale apelujemy do sprawy Twojej natychmiastowej uwagi na jakie zasługuje. Jeśli ta propozycja jest możliwa do zaakceptowania przez Ciebie, proszę nie dokonywać nienależnej korzyści zaufanie i obdarzyć na was, i pilną odpowiedź jest bardzo potrzebne, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji. Poślę ci mój numer telefonu na żądanie. Czekamy na candid i pozytywną odpowiedź i zdrowe wzajemne stosunki handlowe z Państwem. Prosimy o odpowiedź do mnie poprzez mój adres e-mail więc alternatywnych (aminkaje_05@yahoo.com ) Z pozdrowieniami, Amina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie a ile zapłaci Ci za usługię?:P moze warto by było pomysleć?:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak właśnie jest jotpegowcy
Ajron dostałam takie same hehe:P to jakaś ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam jest mowa o Senegalu?:P nie czytam takich opowieści :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotka z warkoczem
no coz Ajron. Debili ciągnie do debili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak właśnie jest jotpegowcy
Ajron napisz do niej:P kolega kiedyś odpowiedział na takiego mejla to dostał zdjęcia gołej laski w wannie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa apod jotpegiem załącznik w postacji pięknego roobala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotka z warkoczem
dopieszczona, a dzie twoje dejawu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zona musze po wczorajszym bardzo uważnie czytać twój niicki :classic_cool:🖐️ nie chce rozmwiać z jakimś obślizgłym zmijowatym gadem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, a potem mnie będą odwiedzać jej koledzy z wydziału prawa uniwersytetu w Abudży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Ajron oni z tej Afryki nie tylko załączniki w jotpegach przywożą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak właśnie jest jotpegowcy
22.04.2009] 07:52 [zgłoś do usunięcia] v33 (vtrzy.35@o2.pl) taaa apod jotpegiem załącznik w postacji pięknego roobala haha całkiem możliwe, bo komputer musiał resetować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykoorwiaj porucznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że też ci sie
koorva chce oszolomie samemu do siebie maile skrobac, albo choroba psychiczna albo cierpisz na brak zajec. zaraz sie tym zajmiemy. twoj szef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo \"nigeryjski numer\" ;). ze tez jeszcze sie w to bawia bambusy. swego czasu bardzo popularna zabawa i sporo skretynialych amerykancow dalo sie na to podobno nabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo świety Duch Pana Boga chwali :D🖐️ Gdzieś Ty bywała ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×