Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Stosunek oralny po stosunku analnym.

Polecane posty

Dzień Dobry Drogie Użytkowniczki. Czy po stosunku analnym zabezpieczonym prezerwatywą, zgodzicie się na stosunek oralny, jeżeli oczywiście po analu facet zdejmie prezerwatywę ? Higiena zostanie zachowana. Czy zgodzicie się w takiej sytuacji wziąść penisa do buzi, kochane Żabki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotka z warkoczem
twojego tak misiu pysiu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie dam sobie niczego wsadzić do d***py :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florek, ty swojemu tacie przecież obciągasz po tym jak cię w rozetę zapina, nie wiem w ogóle skąd u ciebie takie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v33
i dlatego właśnie są rozwody, porzucenia tępych ździr i tzw. zawody miłosne :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escherichia coli
jeżeli tak lubisz to spoko! Twój pysk, wkładaj do niego cokolwiek i z czegokolwiek wyjęte skarbie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty byś się zgodził? Poza drobnymi różnicami w anatomii (Zatoka Douglasa u kobiet- u mężczyzn zagłębienie odbytniczo-pęcherzowe) z tej 'drugiej strony' wyglądamy tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do v33 i dlatego właśnie są rozwody, porzucenia tępych ździr i tzw. zawody miłosne nie czuje się zagrożona pomaranczowy cellulicie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v33
wiem że sie nie czujesz. ty i twój partner tylko po ślubie i przy zgaszonym światełku :-P zero inwencji, zero polotu............tylko po bożemu w cipku :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo cenię sobie umiejętności erotyczne Pań które po stosunku analnym są skłonne wziąść penisa do buzi (czystego rzecz jasna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v33
jesteście żałośni :-0 Bardzo cenię sobie umiejętności erotyczne Pań które po stosunku analnym są skłonne wziąść penisa do buzi (czystego rzecz jasna). co za debilny tekst :-0 ten dział powinien nazywać sie ''życie dla ubogich erotycznie'' :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agencie drogi... Zamontuj sobie w odbycie wibrator i pobaw się nim trochę w tej własnej ciasnej dziurce, a potem sprawdź czy mógłbyś go wziąć do ust :P A teraz czekam na wyzwiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli umiejętnośc wzięcia do buzi po wyciągnieciu z tyłka nazywasz szczególnymi umiejętnościami erotycznymi?:O Florek !!! masz małe wymagania co do partnerek :O albo zerowe pojecie o erotyźmie jak ta pomarańcza co sie tu do mnie czepiła :O aby poczuć stosunek jej partner musi jej tyłek wymłucić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escherichia coli
a ja cenię sobie wyjątkowo umiejętności faceta, który potrafi sam sobie wsadzić swojego "Franka" w szczelinę, ale niestety, to bardzo rzadka umiejętność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnyście być bardziej wyluzowane. Nikt was do niczego nie zmusza, ani nie namawia. Same decydujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pupie żony się resetuję i słodkich jej ust dalej kosztuję :p🖐️ ps. bez :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wyluzowanie w seksie jest wprost proporcjonalne do zaufania do męża, a odwrotnie proporcjonalne do mojego zapatrywania na anal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anal nie jest straszny. Kwestia tylko tego aby stopniowo i delikatnie przyzwyczajać Panią do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semolinnna
Po 1 nie uprwaim anala,chociaz probowałam,a po 2 nawet jakbym uprawiała to p[omiedzy analnym stosunkiem a oralnym musialoby minac co najmniej 2 dni abym zapomniała,ze kutasa,nawet w prezerwatywie mialam w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porządku. Ograniczę się do stosunków dopochwowych. Nie będę więcej proponował niczego ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaEwa
ale dlaczego w takiej kolejności? przecież może być najpierw oral potem anal i nikt by się nie dziwił a przyjemność chyba podobna?? zauważam ,że niektórych facetów podnieca gdy partnerka skłania się do obrzydliwych czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdncdb nc
malutkaEwa jak ty uwazasz,ze oral i anal to przyjemnsoc podobna to chyba ci sie cos pokreciło.Pewnei,ze oral jest i dla kobiety i dla mezczyzny czyms bardziej przyjemnym niz anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsiądzProboszcz
Dzieci drogie, zgodnie z przykazaniem bożym, seks oralny może odbyć się tylko pod warunkiem, że po nim odbędzie się stosunek dopochwowy z wytryskiem w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w jakiejś komedii usłyszałam:\"tylko dziwka bierze z dupy do papy\" i chyba coś w tym jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×