Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniechecony

Zniechęcienie do seksu po orgazmie

Polecane posty

Gość Zniechecony

Tyle razy już przeczytałem że nie jeden facet może nawet kilka razy ale ja niestety nie ale nie dlatego że mi penis już nie sto, tylko dlatego że ja już nie chce. Czasami nawet żałuje że to zrobiłem bo mogłem w tym czasie coś zrobic bardziej produktywnego. Czy jest jakaś rada żeby facet po orgazmie miał ochote na jeszcze jeden ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygfrydiusz
Mam to samo, po wytrysku totalna niechęć na ciąg dalszy, najlepiej to wtedy szybko zasnąć, albo jak jest dzień, wykąpać się szybko i wyjść z domu. Tyle że moja kobieta już się do tego przyzwyczaiła. Mamy seks często, przeważnie co drugi dzień, czasem codziennie, ale bardzo rzadko (właściwie nigdy) parę razy z rzędu tego samego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniechecony
Zmuszać się? i nie czerpać w tego przyjemności? Z tego powodu moje życie seksualne zanikło już dobre 7 miesięcy, ponieważ nie uśmiecha mi się myśl że po wszystkim będę tego żałował i się zastanawiał dlaczego to zrobiłem jak tego "teraz" nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniechecony
nie ma żadnej rady na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimber
Ogarnia cie po prostu apatia- a apatia jest to stosunek do stosunku po stosunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaEwa
Mam na ten stan własną teorię. To wynika z tego,że onanizm przynosi wam większą satysfakcję niż seks z kobietą.Gdy osiągniecie orgazm wasza ręka nie domaga się dalszych pieszczot.Z kobietą jest wam pewnie za długo,za bardzo trzeba się zmęczyć.Pojawia się poczucie winy za stracony czas ,a przecież można było samemu sobie ulżyć,czy nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniechecony
malutkaEwa >>niestety nie bo nawet podczas masturbacji odczuwam również zniechęcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×