Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werkakakaka 2

SZCZERZE PROSZE- jak czesto uprawiacie seks ze swoimi partnerami ?

Polecane posty

Gość a wracając do tematu....
Ja jestem ze swoim facetem 3 lata, z czego 1,5 mieszkamy razem. Pierwsze 2 lata kochaliśmy się średnio 5 razy w tygodniu, czasem częściej, również zdarzało się kilka razy dziennie. Obecnie od ok. roku kochamy się rzadziej, jakieś 2-3 razy w tygodniu (częściej 2 razy w tygodniu) Szczerze mówiąc brakuje mi tego częstego, szalonego seksu z pierwszych dwóch lat, ale z drugiej strony teraz te dwa razy na tydzień są bardzo ekscytujące i dzięki temu, że robimy to trochę rzadziej, nie nudzi nam się seks ani nasze najczęściej używane pozycje. A propos - jakie macie ulubione pozycje? Najczęściej stosowane? My najczęściej kochamy się na siedząco przodem do siebie albo na jeźdźca (zawsze mam orgazm w takich pozycjach - murowany!!!). Mój facet natomiast lubi każdą pozycję jednakowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Codziennierano przed
pracą,w nocy przed snem...zawsze kilka razy. W dzień gdy jesteśmy w domu,ja ubieram się w kuse obcisłe sukieneczki i w szpileczki i tym kusze go na jeszcze więcej... Bardzo to lubi...sex jest kilka razy dziennie... Razem 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
odkąd biore tabsy 2xdziennie, wcześniej nawet przez 3 tygodnie nic, a potem sie dowiadywałam że sam sobie pomógł. Mieszkamy razem od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×