Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gentelman z urodzenia

Temat rozluźniający atmosferę

Polecane posty

Witkacy a co ty nam tu tych anglosasów promujesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my tu o Mundialu a ty nam jakies szarpidruty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundialni
kocham was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Witkacy ten jest jak najbardziej tematyczny :D:D:D leca po szalik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy swojej kobiecie kup skoro grzyba się nie boisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście masz szczerze wyjeebane na footbol i całą footbolową kulturę;) najprędzej bym z całego footbolu to na ustawkach się ustawiał, ale na to mam też wyjeebane;) oglądanie meczy w telewizji to największa głupota:D:D a tu dodatkowy wątek apropos stosunku szarpidrutów do muzyki majnstrimowej:D http://www.youtube.com/watch?v=ZXUg8iuLDQM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ciebie głupota dla mnie nie :P ja sport lubie oglądac i uprawiac jak mam do wyboru idotyczne programy wole dobry footbol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo do niczego nie zmuszam, ale sam do fascynacji footbolem musiał bym się zmuszać:) Tylko dla tego że wszyscy wokół się do tego zmuszają:) "Jestem inny mamo, tato czy dostanę w mordę za to";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy dookoła?:P ja chyba jestem jedną z niewielu kobiet oglądających dobre widowiska footbolowe?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobisty mój stosunek do footbolu wyraża treść tego bynajmniej nie szarpidruckiego, ale i nie majnstrimowego utworu:D http://www.youtube.com/watch?v=VvzWuaLdSk8 oczywiście nie tylko do footbolu, ale i do skoków Małysza, zrywów Kubicy i wszelkich świętości narodowych tego typu;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam również wyjeebane na fakt że się powtarzam:D:D różaka to posmakujesz za 4 lata, nie wcześniej:) nie ma bata:) ale młode kiwi-bananowe jest jechane- jedziesz po szklanie?? (_) (_) (_) (_) będzie z niego niebawem cydr musujący, pyszny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×