Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubcia pupcia ciagle głodna

czy są tu mamusie które przekroczyły wage 100kg w ciąży?

Polecane posty

Gość grubcia pupcia ciagle głodna

czy dzieci urodziły się zdrowe? czy były jakieś kłopoty ze względu na otyłośc? Pytam bo ja juz waże 101 i teraz sie głupia boje a wczesniej nie pomyslałam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobre dobre...
a jaką miałaś wagę wyjściową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodododododa
No ja niestety w pierwszej ciąży miałam ponad 100 kg (mam 175 cm). Przed zajściem było 88 kg, w dniu porodu 108 kg !!!!! Rok po porodzie ważyłam już 80 kg. W drugiej ciązy przed zajściem było 85, w dniu porodu 102 kg. 8 miesięcy po porodzie było 82 kg :) Jestem na diecie więc mam nadzieję że wrócę chociaż do swojej wagi ze ślubu czyli 72 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodododododa
Dodam jeszcze, że ciąże były bezproblemowe, dzieciaczki urodzone tydzień po terminie, zdrowe. Jedno miało 4150 i 57 cm, drugie dziecko 3900 i 58 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcia pupcia ciagle głodna
przed ciążą ważyłam też dużo bo coś około 86kg :( a jeszcze mi 2 miesiące zostały dokładnie jestem w 30tc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciążą ważyłam 87 kg, byłam w trakcie diety i trenowalam na siłowni zeby poprawic swoj wyglad, a tu niespodzianka.. ciąża... jestem w 34tc i ważę 100kg.. aż się boję ze jeszcze dużo przytyję:( dodam, ze nie wygladam jak czołg:) jestem w miarę wysoka grubokoscista:) ale dupsko urosło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie troche podobnie
przed pierwsza ciaza 67, pod koniec 88kg, zeszlam do ok 70kg, a przy nastepnej dobilam do setki. teraz 86kg, ale ide do pracy wiec szybko zejdzie, bo w domu z nudow i z obowiazku zrem jak swinia:O przeciez zarcia nie wyrzuce jak mi dzieciaki wybrzydzaja:O dzieci zdrowe, spore, ciaze prawidlowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupciu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcia pupcia ciagle głodna
zastanawiam się czy teraz moge jakąs diete zastosowac taką odpowiednią w ciąży :( dodam ze wcale nie jem baaardzo dużo jedynie co to czasem się skusze na słodycze i to chyba ich wina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupciu .....
ja mam ten sam problem mam 176 cm wzrostu p rzed ciaza wazylam 86 kg a teraz w 32 tyg 100 kg i tez tak jak ty ciagle chodze glodna i cos podgryzam . Ale ma nadzieje ze po ciazy schudne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcia pupcia ciagle głodna
mi najbardziej wstyd jak u gina na wage wchodzę a on mówi noooo znowu aż tyle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcia pupcia ciagle głodna
a ja zrzucam że to wszystko przez to że jestem w ciąży zagrożonej, nie wychodze z domu i nie spalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam tyle
i wszytsko yło ok, potem waga szybko spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ja miałam na starcie 100
przytyłam 8 kg ! i mialam cesarke :D bo mała miała 4 kg i wyszło mi na lepsze bo sie nie męczyłam ilesgodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajny artykuł Co ile waży pod koniec ciąży??oczywiście to jest taka średnia płód - 3,5 kg macica - 1 kg łożysko - 0,8 kg płyn owodniowy - 1,2 kg piersi - 0,5 kg woda zatrzymana w organizmie - 1,5 kg zwiększona ilość osocza krwi - 1,5 kg Razem 10 kg Cała reszta (powyżej 10 kg) to tłuszcz. Ile możesz przytyć? To zależy od BMI przed ciążą... BMI=waga ciała /(wzrost )2 Na przykład BMI (indeks masy ciała) pani ważącej 49 kg i mierzącej 160 cm wynosi: 49 1,6)2, czyli: 49:2,56=19,1. Pożądany przyrost wagi w ciąży obrazuje poniższa tabela: Indeks masy ciała przed ciążą Najlepiej, jeśli w ciąży przytyjesz Niski (poniżej 19) - niedowaga 13-16 kg Normalny (19-26) - prawidłowa waga 11-13 kg Wysoki (26-29) - nadwaga 10-11 kg Bardzo wysoki (powyżej 29) - otyłość do 10 kg Oczywiście te dane dotyczą ciąży pojedynczej. Jeśli spodziewasz się więcej niż jednego dziecka, musisz liczyć się z tym, że przytyjesz więcej. Jednak nawet przyszłe mamy bliźniaków nie powinny przybrać na wadze ponad 20 kg. Nie ma natomiast znaczenia, którego dziecka się spodziewasz, zalecenia dotyczące przyboru wagi są takie same w każdej kolejnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcia pupcia ciagle głodna
np dzis zjadlam 2 duze pizze, pudelko ptasiego mleczka wedla, 2 czekolady, pol kg ciastek z marmolada i chipsy, myslicie ze to za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 23 tc, w pierwszych 2 m-ach schudłam 5 kg i jeszcze tych 5 kg nie przekroczyłam, ważę 88 kg, co do diety byłam w instytucie żywności i żywienia i dostałam dietę ile czego dziennie jeść żeby nie przytyć za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamjulkijkjkj
ja wazylam 109 w dniu porodu , najgorszy wstyd byl przy codziennym wazeniu w szpitalu , ale dziecko super , zdrowe , poród bezproblemowy , takze nie przejmuj sie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuuuubo mi
a ja w dzień porodu ważyłam 103 kg (przytyłam w ciązy 21 kg) - miesiąc po porodzie było już 18 kg mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła M jak Mamuska
to w szpitalu codziennie ważą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcia pupcia ciagle głodna
ale się kotoś podszył :P akurat ja nie cierpie chipsów :P Mam pytanie do Was jeszcze kochane, czytałam ze przy dużej wadze możliwe jest wystąpienie zatrucia ciążowego? Czy to potwiedzacie? Jak tego uniknąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chyba rekordzistką , bo w dniu porodu wazyłam 108 kg a w czasie ciąży przytyłam 38 kg + okres starania sie o ciaże ok. 3 kg . Corcia urodziła sie zdrowiutka , nawet zółtaczki nie było , poród 2 godziny .... teraz z perspektywy czasu wiem że to słodycze mnie zgubiły , potrafiłam zeżreć 4 batony na raz albo pudełko ptasiego mleczka, przez ostatnie 2 miesiace codzinnie smażyłam sobie patelnię frytek ... żenada :( Do 7 miesiąca lekarz mi mówił zebym sie wagą nie przejmowała ,bo zrzucę i wcale źle nie wygladam , ale jak w 7 miesiacu przytyłam przez miesiac 8 kg , to sie złapał za głowę . Aktualnie schudłam dopiero 17 kg i jest cieżko, chcoiaż karmie piersią ... Obiecałam sobie że przy drugiej ciaży nie doprowadzę się do takiego stanu . NIE WARTO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek jadek
Hej odświeżam bo mam podobny problem, jestem w 34 tygodniu a na wadze mam już ponad 25 kg do przodu ( setke przekroczyłam), mój ginekolog oświadczył, ze prawdopodobnie będe rodzic naturalnie. Strasznie mi wstyd jak mie opiernicza, że za dużo tyje, ale ja jestem cały czas głodna, najbardziej to mi urosła pupa no i brzuch mam jak wielka piłka na plaze. Powiedźcie, czy ta waga przeszkodzi mi w porodzie, bo przy badaniu jest mi ciezko wysiedziec. jeszcze ide w poniedziałek do lekarza, ale to strasznie nie miły facet, uprzedził mnie ze może bd musiała spedzic resztę ciązy w szpitalu, ale ja nie mogę, ani leżec, ani chodzic, mam ciągłe zaparcia i cały czas sikam ( ostatnio do wc nie doszłam:)) czy sądzicie, ze tusza utrudni mi poród. Jedyne co mi wychodzi to jedzenie. A i strasznie mnie bolą piersi nie ma mowy o noszeniu stanika, a lekarz mowi, ze to tylko i wyłącznie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość!?$

Ja jestem też duża. Ale nie do końca ze swojej winy. Mam syna 6cioletniego a potem zaczęłam się leczyć bo miałam problemy z jajnikami (hormony) doprowadziło to że miałam aż atypie przednowotworową. Kilka lat leczenia, od kilku miesięcy na diecie i ćwiczeniach ( -15 kg ) a od 4 dni wiem że będę znów mamą. Ale to nie znaczy że rezygnuje z diet itd😃 myślę wogole nie przytyć a nawet troszkę schudnąć. Mam taką wagę gdzie dzidziuś będzie sam pobierał wszystko co mu potrzebne ze mnie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×