Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojtek1984

Skazany na singla

Polecane posty

Jak uważacie czy skryty, nieśmiały i wrażliwy chłopak może zostać na zawsze sam czy ma jakąś szansę na swoją drugą połowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak ma szanse poznać nieśmiała i wrażliwa dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dunga
nie ma szans no chyba ze bedzie poprostu bywał w różnych miejscach i jak zobaczy swój ideał to sie przelamie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222222222
jakąś tam pewnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrr
Ja też podchodzę pod ten opis, tzn. skryty, nieśmiały i wrażliwy, ale nie do przesady. Staram się otwierać na ludzi, jednak ciężko mi to momentami przychodzi. Z nieśmiałością też walczę i muszę powiedzieć, że jest już prawie ok. A wrażliwość przychodzi w momentach samotności albo jak się ma kontakt z osobą, która mogłabyć tą jedyną. Brzydki nie jestem, mimo to ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaderypo
Jeszcze można stanąć na szczycie Mont Blanc, wygłosić teorię o winkelriedyźmie (albo choćby nawet o ślimakach) i poczekać aż przyleci chmurka i zabierze cię tam, gdzie twoje wyznaczone w wielkiej księdze dziejów miejsce. Wszak Kordianowi wrażliwości nikt by nie odmówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
Właśnie mam do czynienia z takim facetem. I już nie wiem, wydaje się, że olewa, a tak naprawdę trudno mu się otworzyć przede mną? Jak to z wami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
Poderwał mnie na dyskotece, był na tej konkretnej pierwszy raz i podobno nie wie, jak to zrobił. Wszystko jest z nim super, tylko rozmawia się ciężko. Bo ja sama nie należę do gaduł, chociaż śmiałość mam większą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta...............
Jeśli istnieje wrażliwy przystojny i miły chłopak to chcę to poznać:P Bo jakoś nie spotkałam jeszcze takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
Kurcze, ja się z takim pokłóciłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta...............
Ja już takiego jednego poznałam był nieśmiały bardzo... Nie kłóciliśmy się bo on i ja spokojni po prostu, gdy było jakieś nieporozumienie nie rozmawialiśmy przez jakiś czas aż ja ustępowałam. Na początku było wspaniale, dobrze się dogadywaliśmy i pięknie...Jednak po pewnym czasie zaczął mnie olewać. I tak mój wspaniały wrażliwy chłopczyk mnie zostawił bo nie miał czasu. I teraz rozpaczam i tęsknię. I co? istnieją wrażliwi, wspaniali i nieśmiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
To ja zadzwonie dzisiaj do tego mojego :/ Bo mnie to teraz męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta...............
Zadzwoń bo masz szansę na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli ten skryty, nieśmiały i wrażliwy chłopak sparzył się na pierwszej znajomości, a poznawanie nowych ludzi jest dla niego sporym wyzwaniem poznanie tej pierwszej znajomości kosztowało go tyle odwagi że teraz boi się kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdółka
może i ma ale musi uwierzyć że za którymś razem musi siłą rzeczy się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munk
Wojtek1984 nie uda ci się wiem to z własniego doświadczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie takich wlasnie niesmialych i wrazliwych facetow, po prostu mi sie tacy podobaja :) Wiec nie martw sie, moze i nie bedzie to takie latwe, ale mysle ze znadziesz sobie podobna do siebie dziewczyne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarz opsypana brokatem
a jak to wlasnciwie jest z niesmialymi facetami, czy ty autorze chcialbys poznac kobiete ktora jest raczej dusza towarzystwa, czy podobna do ciebie, niesmiala i skryta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieee
jak to jest z niesmialymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak to mówią jest ryzyko jest zabawa.. życie polega na tym aby próbować do... do skutku:) co Cie nie zabije to Cię wzmocni.. a nieśmiałość wymaga tylko pracy nad sobą i każdy może ją pokonać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×