Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna_do_kwadratu

Gdzie sa faceci?

Polecane posty

Gość samotna_do_kwadratu

Jestem zalamana. Po burzliwym zwiazku, gdzie facet nic nie robil (nie pracowal, nie pomagal w domu a wymagania mial, ze hej). Zgnoil mnie, poniewieral i doprowadzil do mega niskiej samooceny. Ja pracuje, mam kawalerke (male mieszkanie ale bardzo sie z niego ciesze), mam 23 lata, nie jestem chyba brzydka, ladna tez nie, jestem "normalna". Z Warszawy. Albo mam za duze wymagania, albo nie rozumiem. Chcialabym kogos po studiach - najlepiej ekonomia, matematyka cos w tym kierunku, bo sama jestem humanistka i wiem z doswiadczenia ze sie z humanistami nie dogaduje. Chcialabym zeby pracowal, kochal mnie, byl czuly i zebym mogla mu zaufac bezgranicznie. I tyle. No i ni c h u j a. NIE MA. Nigdzie nie ma takiego faceta. Albo zajety, albo pierdola, albo chce zebym mu kupila buty za 600zl w prezencie na drugiej randce. No bez jaj. Gdzie sa faceci? Gdzie ich szukac? Tych porzadniejszych??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta twoja zaradność
znaczy kawalerka w wieku 23 lat to też pewnie prezent od rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_do_kwadratu
Nie, jeszcze splacam. W sumie to jeszcze nie jest moja. No nie wazne, gdzie sa faceci??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza........
jestem sama od 5 lat, teraz moja kolej skoro facetó jest mniej a ty bądź sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnrkfjie
dziewczyny ja też jestem sama ale wydaje mi sie ze to wynika z nas- bo przynajmniej ja naleze do tych dziewczyn za ktorymi mezczyzni ogladaja sie na ulicy- nie chce byscie mnie zbesztaly czy pomyslaly ze sie chwale-ale tak jest naprawde- a mimo to jestem singielka... czasem wydaje mi sie ze mnie boja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_do_kwadratu
Co za masakra. Moze lepiej zyc z takim co sie do nieczego nie nadaje, ale przynajmniej samotnym sie nie jest? Nienawidze byc samotna. To jakas tragedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ci powiem kobieto każdy ma na co zasłużył pewnie był cudowny że go wybrałaś ?? co w nim widziałaś jeśli mogę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_do_kwadratu
No coz, on ma trudny charakter, ale nawet teraz po tych wszystkich latach stwierdzam, ze to bardzo dobry i wrazliwy czlowiek. On po prostu jest tak wychowany, ze mu sie wszystko nalezy i tyle. Ale bardzo przezyl nasze roztsanie i przezywa dalej, no ale na tym sie konczy, bo on w ogole nie widzi swojej winy. Uwaza, ze kobieta ma wsio robic, a on ma marzenia i je sobie bedzie spelnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukaj w bibliotece
Najlepiej UW, tam duuzo przystojniakow i pewnie madrych bo skoro siedza w bibliotece to pewnie cos w mozgach maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_do_kwadratu
Skoro nie wiadomo gdzie sa faceci, to jak zyc w samotnosci? Strasznie boje sie co bedzie, o rany ja sie strasznie martwie ze ja juz bede sama i tyle. A ja nie chce, ja chce dzieci, rodzine niczego innego nie prane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhtr
przejdz sie na polibude na jakas impreze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spawacz-informatyk
jak to gdzie. siedzę już 2 dzień w garażu i spawam tą zajebaną ramę a tak serio. dopiero 23 lat, masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_do_kwadratu
Tak, mam czas, ale zanim se kogos znajde, zanim mi podpasuje i ja jemu to juz 100 lat i po ptakach :/ Cos czarno to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ano kobiety zawsze będą szukały facetów lepszych od siebie. a ponieważ w wyniku równouprawnienia mają takie same szanse jak faceci to spora część facetów jest od nich gorsza (ze względu na status społeczny, zawodowy). facet z łatwością zaakceptuje to że kobieta zarabia od niego mniej, kobiecie coś takiego przełknąć przychodzi z olbrzymim trudem i rzadko się udaje. dlatego zawsze będzie część facetów "nieudaczników" i "kobiet sukcesu" które nie mogą nikogo dla siebie znaleźć. bo kobieta dyrektor zaakceptuje jako swojego partnera innego dyrektora ale ten już ożenił się z sekretarką. a pani dyrektor w "sekretarku" widzi jedynie podwładnego a nie mężczyznę-partnera. podobnie zresztą jak i ten podwładny nie widzi w niej kobiety dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo facet na co innego zwraca uwagę, proste. Facet, poza tym że szuka takiej, która mu się podoba wizualnie, to zwraca uwagę przede wszystkim na jej charakter, zainteresowania, inteligencję. Kobieta zaś, poza wyglądem faceta, generalnie zwraca uwagę na wykonywany zawód, a przede wszystkim zarobki i zasobność portfela. Facet musi niestety zarabiać więcej niż ona w oczach tejże kobiety, chociaż jemu samemu generalnie odwrotna sytuacja nie przeszkadzałaby zupełnie (chyba żeby się jaki chorobliwie ambitny trafił). Kobiety niestety w przeważającej większości są, w przeciwieństwie do facetów, zdecydowanymi materialistkami. Tak już ten świat jest urządzony i nic na to się nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoho
jesteśmy i machamy do Ciebie a Ty głupia patrzysz na chmury... my Cię chcemy poznać a Ty nas olewasz... oto dlaczego nie możesz ich znaleźć, po prostu olewasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×