Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FTFHFH

DO KOBIET CO ZDRADZAJĄ..

Polecane posty

Gość FTFHFH

Przeczytajcie kobitki te swoje wypowiedzi i chociaż chwilę się nad nimi zastanówcie.Wszystkie chcecie wielkiej miłości,uwielbienia,podziwu,wydaje się wam ,że jesteście jedyne ,wyjątkowe,oryginalne,mądre i niezastąpione,ale to jest tylko wasz osąd.W gruncie rzeczy jesteście egoistyczne bez odrobiny samokrytycyzmu i o poważnie zawężonym polu widzenia.Kierujecie się emocjami ,a bardzo rzadko ,lub wcale ,rozumem.Nie myślcie w związku kategorią "co on mi może dać" tylko zastanówcie się "co ja mogę zrobić dla związku by żyło się nam lepiej".Skończcie z wiecznym niezadowoleniem,skwaszeniem i wymaganiami,a zacznijcie się uśmiechać ,to Świat uśmiechnie się do was.Te które tego nie zrozumieją, do końca życia będą niezadowolone i nigdy nie będą wiedziały dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynkwas
dobrze gadasz masz u mnie piwo...baby to wielkie egoistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pozytywne i optymistyczne spojrzenie na zycie. fajna teoria. niestety do zwiazku nalezy zawsze dwie osoby (minimum) i juz chocby z tego wzgledu nie zawsze jest tak "easy" jak by sie chcialo. wniosek wiec: to co piszesz, to jedynie pol-prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUBIĘ DOBRZE WYGLĄDAĆ
baby baby wszyscy ludzie są z natury egoistami, i trzeba sie bardzo starać, żeby być cywilizowanym i szlachetnym człowiekiem z zasadami wg mnie kobiety , mimo tego że zdradzają na równi z mężczyznami, to mniej o tym gadają, tylko działją - to jedno a druga sprawa - w naszym społeczeństwie wychowuje się ans tak, że to kobiety mają być (i są najczęściej) zdolne do posięcenia dla innych ,dla rodziny itp, kosztem siebie factów wychowuje się na egoistów, i tak im często zostaje do konca życia Nie obwiniam nikogo, ale starajcie sie być ponad to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och Zygmunt
Wstrząsnąłeś mnom.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVVVVVVVVVVV
GNN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgoda44
ale do takich wniosków dochodzimy dopiero PO skończonym-zazwyczaj nieszczęśliwie-romansie. Nic w tym dziwnego ,że wydaje nam się,że teraz to jest TO. Każdy wie że umrze ale każdy też myśli ,że nas to raczej jakby nie dotyczy:-) tak mamy i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×