Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żółta łopata

o najlepsze do DEPILACJI INTYMNEJ?

Polecane posty

Gość żółta łopata

wosk odpada - nie jestem masochistką myślę o kremach ale jaki najlepszy? (czyt. skuteczny i w miarę tani) oglądałam w sklepie Veet do skóry wrażliwej ale to chyba był do nóg - można go używać też TAM>? na jak długo starcza takei opakowanie (za 20 zł około) i po jakim czasie to odrasta i czy wrastają włoski? a może macie inne propozycje? bo próbowałam depilatorem ale ból jest nie do zniesienia i skóra wygląda jak tarka po tym. a pasta cukrowa też sie wiążę z bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaabi
nie tam to on się zdecydowanie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeciniak48
A próbowałaś opalańie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalala
ja uzywam Veet do nog wlasnie do bikini, wloski niestety szybko odrastaja, na drugi dzien juz je czuc depilator do bikini to czysty masochizm, podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta łopata
a jakijś tańszej firmy tez tak działają jak veet? bo jest jakaś firma Tanita. też działają? kurcze bo mnie nie stać na 20 zł tak często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1986666
ja mam z firmy tanita jest okej i polecam ! co prawda szybko wmiare odrastaja trzeba go stosowac z 2 razy w tyg ale sa rownie kremy opozniajace odrastanie wloskow wiec spruboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zależy do jakiej depilacji - jeśli chcesz depilować okolice intymne calkowicie, to depilator owszem, odpada, pozostaje tylko golarka, ale po niej własnie szybko włoski odrastają i robi się tarka. A jesli zostawisz paseczek, to do tego jest super. Sama używam i jestem bardzo zadowolona - po depilacji mam długo sposkój, wygląda to ładnie, estetycznie i odrastające włski są cienkie i delikatne (zostawiam paseczek i jest super ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×