Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1880

ile zrobicie brzuszkow i pompek?

Polecane posty

Gość marta1880

Zawsze unikalam wysilku fizycznego,jestem szczupla to nie ma takiej motywacji ale moja kondycja to tragedia--nie potrafie zrobic ani jednego "brzuszka"i damskiej pompki--o normalnych pompkach nie wspominam bo nawet na rekach sie nie utrzymam:/ Moze jest wiecej takich??Ile zrobicie brzuszkow i pompek(wpisujcie czy damskie czy "normalne")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię pompek, ale jakbym musiała, to zrobię moze z 15 męskich, i tyle. A brzuszki można robić różne. Takich najbardziej typowych, gdy leżysz i unosisz leciutko górną część ciała, byłoby ze 20 parę, przy założeniu że wykonujesz je prawidłowo. A generalnie kondycję mam niezłą, tylko po prostu nienawidze brzuszków i pompek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przerwą na okres, 50 dziennie rano albo wieczorem - tak dla zdrowotności :D pompki yyyy nie umiem :p za to sobie popatrzę jak mój chłopak je robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no............
5 pompek, 10 brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pompek nie praktykuję, ale brzuszki i owszem, takich zwykłych mogę robić od cholery, 50 na pewno bez problemu, a kto wie, ile więcej, jakbym się uparła :) kiedyś przerobiłam całe A6W i jeszcze po zakończeniu przez pewien czas codziennie robiłam ostatni etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anyzówka ? i pomogły ci te cwiczenie ? Co do tematu to ja robie około 50 ale wi3ecej tez potrafie na upatrego :p ale brak mi zazwyczaj motywacji ;( aa co do pompek to nawet nie umiem sie utcrzymac na rekach hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik_m
Pompek ok. 30, a jak ćwiczę brzuch to nie liczę - po prostu robię do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pompki nie wiem bo nie robie. a brzuszki jednorazowo koło 100-150. pelnych brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KajaMari - pomogły mi :) w pewnym okresie trochę mi się przytyło tu i ówdzie (głównie w okolicy brzucha i boczków), może bez jakiegoś dramatu, ale zaczęło mi to przeszkadzać, dlatego wzięłam się za A6W. oprócz tego oczywiście wprowadziłam kilka drobnych \"regulacji\" do swojego odżywiania ;) ale najważniejsze były chyba ćwiczenia. w trakcie tego łykałam też tabletki z l-karnityną. w ciągu 2 - 3 miesięcy udało mi się zeszczupleć na powrót do mojej optymalnej, szczupłej figury, jaką miałam wcześniej i jaką utrzymuję do teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anyżowka: aa mogłabys mi wytłumaczyc o co hcodzi z tymi serriami i powtórzeniamai bo niałapie :) aa jak wyglada teraz twoje brzuc h bo ja z mojego musze zjechać własnie z boczków bo wygądaja okropie :( a pozniej chciałabym go troche umiesnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarateGirl
Pompek 30x (normalnych), 2 serie. A brzuszków, szczerze, nie wiem, ale wiem, że kilkaset :) Ogólnie trenuję Karate Kyokushin, dlatego jestem w dobrej formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×